Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3205 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: privat weg haklari?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    12 mesaja 50 teşekkür aldı
    Sayın arkadaşım..
    İsmi üzerinde privat weg... Adamın kendi malı arazisinin üzerindeki yolu.. istediği an istediğini yapabilir. Hiçbir hakkında yok.. Bu tür bulaşık konulardan bu tür yerlerde olan evleri ucuza elden çıkartırlar genellikle. Eğer ucuza kapattım diye sevindiysen ve adamda nam yapmış bir fırsatçıysa seni çok üzer.. 2004 senesinde alacağım evden bu sebeple vazgeçmiştim. Daha birkaç kez eve bakmaya gittiğimizde bile adam satıcılarla kavgalı olduğunu , O yolu kullanamayacağımı , diğer yan evdeki komşuyla ortak kendi arazilerimiz içerisinden yol açabilirsek açmamızı hatta o yola kapı koyacağını söyledide şansım vardı o an vazgeçmiştim.. Benzer durum varsa hiçbirşey yapamazsın adamın tapulu arazisinden kendisine yol yapmışsa arazi halen kendi malıdır.. ne derse onu yapmak zorunda kalırsın. ucuza elden çıkarttıkları bu tür evlere dikkat edin.. bir sürü zararına geri satanlar benzer durumlar yaşayanlar çok oldu..

2. Renegade üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)