Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2796 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jugentamd kizimi aldi nasil geri alabilirim?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle gecmis olsun arkadasim zor bir durum .
    yukarda yazilanlari okudumda kimi yazmis cana kast etmek yok bunun evvelinde ne var yok bizim bildigimiz bu kadar usw. her ne olursa olsun siddete karsiyim,ama zamani vede yeri geldigi zaman yapilmasi gerekende yapilmali, ben babamdan yedigim dayak türkiyeye kac kere gitip gelir ben unuttum, ama aklimizdan hic gecmedi,ki gidelim babamizi oraya buraya sikayet edelim diye, simdi burada pc arkasindan yaziyorlar yok cocuk dövülürmü yok bagrilirmi diye ben yaziyorum burada olan vede olmayan cogu kisi cocuklarina yeri geldiginde tokat atiyorlar,kimse burada demogoji yapmasin..arkadas burada bir konu acmis ne gibi bir yol haritasi iszemesi gerektigin, budurumu yasayan arkadaslar varsa sanirim en iyi yolu göstereceklerdir,, kimseyi burada bir konu actigi zaman ön yargili davranip hemen suclamayalim..derdine derman olmak icin calisalim burasi onun icin var... saygilar.
    mercanadasi
    Sayin arkadasim sen kendi yedigin dayagi anlatiyorsun dayaga karsiyim diyorsun pesindende gerektigi yerdede dovulmeli diyorsun? dayak yedigin zaman senin aklindan sikayet etmek gecmemis bu gunku turkiyede dayaktan yada vurularak oldurulen kadinlar neden oluyorlar saniyorsun? akilli insan ne dayak atar nede savunur boyle bir seyi ozur diliyorum ama dogrusu budur bu zamanda siddeti halen savunan insanlara hayretle bakiyorum cunku piskolojik hasta boyle insanlar gunun yorgunlugunu atmak icin dovun onunuze geleni varmi boyle bir sey simdi soyle soyleyim alkol helalmi harammi? buda sorulurmu diyeceksiniz.Haram degilmi niye aileye zarar veriyor etrafa zarar veriyor bunun icin degilmi?peki bu sence maddiyattanmi?yoksa bagirip cagirip dayaktanmi siddettenmi?hangisi dusunun biraz neden dayak atiyorsunuz kimi dovmeye kalkiyorsunuz size ne kazandirir ne kaybettirir dusunun akilli insan siddete bas vurmaz.

2. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin arkadasim sen kendi yedigin dayagi anlatiyorsun dayaga karsiyim diyorsun pesindende gerektigi yerdede dovulmeli diyorsun? dayak yedigin zaman senin aklindan sikayet etmek gecmemis bu gunku turkiyede dayaktan yada vurularak oldurulen kadinlar neden oluyorlar saniyorsun? akilli insan ne dayak atar nede savunur boyle bir seyi ozur diliyorum ama dogrusu budur bu zamanda siddeti halen savunan insanlara hayretle bakiyorum cunku piskolojik hasta boyle insanlar gunun yorgunlugunu atmak icin dovun onunuze geleni varmi boyle bir sey simdi soyle soyleyim alkol helalmi harammi? buda sorulurmu diyeceksiniz.Haram degilmi niye aileye zarar veriyor etrafa zarar veriyor bunun icin degilmi?peki bu sence maddiyattanmi?yoksa bagirip cagirip dayaktanmi siddettenmi?hangisi dusunun biraz neden dayak atiyorsunuz kimi dovmeye kalkiyorsunuz size ne kazandirir ne kaybettirir dusunun akilli insan siddete bas vurmaz.
    senin yazdiklarina asla katilmiyorum sana ben dayagi savunmadim karsi oldugumu yazdim önce iyi okumani tavsiye ederim..ikinciside benim babamin ALLAHA cok sükür ne piskolajik nede baska bir sorunu vardi ,,benimde yedigim dayaklardan dolayi ne piskolajim nede bir yerlere sikayet etmek gibi bir düsüncem aklimdan gecmedi bugünde gecmez,, yeri geldigi zaman evet özellikle yaziyorum tokat atacaksin bu kadar,, bu benim düsüncem haa benimde bir saglik sorunum yada deli rapaorum yok,, türkiyede adam öldürüyorlarmis bilmem ne yapioyrlarmis bizim konumuz sadece tokkattan yaziyoruz birileri cinnet gecirmis esini cocugunu babasini kesmis o ayri konu ..unutma cevrenene bakarsan kimlerin cocuklarina tokkat attiklarina cok sahit olmusundur yada duymusundur atmiyorum diyen cokgu kisi yalan söylüyorsur,,istisnalar haric, genel anlamda....

5. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin yazdiklarina asla katilmiyorum sana ben dayagi savunmadim karsi oldugumu yazdim önce iyi okumani tavsiye ederim..ikinciside benim babamin ALLAHA cok sükür ne piskolajik nede baska bir sorunu vardi ,,benimde yedigim dayaklardan dolayi ne piskolajim nede bir yerlere sikayet etmek gibi bir düsüncem aklimdan gecmedi bugünde gecmez,, yeri geldigi zaman evet özellikle yaziyorum tokat atacaksin bu kadar,, bu benim düsüncem haa benimde bir saglik sorunum yada deli rapaorum yok,, türkiyede adam öldürüyorlarmis bilmem ne yapioyrlarmis bizim konumuz sadece tokkattan yaziyoruz birileri cinnet gecirmis esini cocugunu babasini kesmis o ayri konu ..unutma cevrenene bakarsan kimlerin cocuklarina tokkat attiklarina cok sahit olmusundur yada duymusundur atmiyorum diyen cokgu kisi yalan söylüyorsur,,istisnalar haric, genel anlamda....
    ALLAH koluna eline kuvvet versin arkadasim cocuklarinada sabir versin ne deyim ben sana kendimi anlatamiyorum burdan ben senin ailene deli filan demedim estafurlah tanimadigim bir insana niye deli deyimki siddete basvuran insanlarin piskolojik sorunlari var dedim genelleme yaptim.Etrafa bak demissin etrafima bakicak bir sey yok ben sahsen yapmadim yapmamda.Evet etrafimda var senin bahsettigin sekilde aile ama ben bunlari gordugum duydugum anda baglantimi aninda kestim cocuklari yaslilari seviyorum bu durumda yolda bir insani gorursem bile dalarim insana kimin cocugu kimin yaslisi oldugu benim icin fark etmez girisirim bu tip aciz insanlar kuvvetlerinin yettigi insanlara catsinlar goreyim nazik yerlerini uzun lafin kisasi arkadasim ben dayaga tamimiyla mazeret ne olursa olsun karsiyim saygilarimla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)