Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2035 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni ise basladim, iki Terminim cikti.. Nasil yapmaliyim?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    Belliki genç ve tercübesizsin, eğer bir kez yalana başvurursan ömür boyu yalan peşinden gelir kurtulamaz eski yalanlarını yeni yalanlarla yalanlamak durumuna kadar düşersin, hiç başlama kendini zora sokma. Sebebini söylemesende çok önemli iki randevun olduğunu tam gün olmasa bile 1-2 saatliğine izine ihtiyacın olduğunu söyle karşındaki insansa anlayışla karşılayacaktır. Ayrıca sorumlu kişiler gelen kişinin yalan söyleyip söylemediğini anlıyorlar, ben biri bana yalanla geldiğinde direk sebebini söylemek zorunda değilsin illaki bilmem gerekmez illaki söylemek istersen ya doğruyu söyle yada sadece izine ihtiyacın olduğunu söyle derdim. :-)

2. 7 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    281
    95 mesaja 239 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belliki genç ve tercübesizsin, eğer bir kez yalana başvurursan ömür boyu yalan peşinden gelir kurtulamaz eski yalanlarını yeni yalanlarla yalanlamak durumuna kadar düşersin, hiç başlama kendini zora sokma. Sebebini söylemesende çok önemli iki randevun olduğunu tam gün olmasa bile 1-2 saatliğine izine ihtiyacın olduğunu söyle karşındaki insansa anlayışla karşılayacaktır. Ayrıca sorumlu kişiler gelen kişinin yalan söyleyip söylemediğini anlıyorlar, ben biri bana yalanla geldiğinde direk sebebini söylemek zorunda değilsin illaki bilmem gerekmez illaki söylemek istersen ya doğruyu söyle yada sadece izine ihtiyacın olduğunu söyle derdim. :-)
    Usta simdi öyle bi yalana atlamak gibi degil, sadece krank basacaktim ama tabi bende dogruluktan yanayim. Bi bakalim hayirlisi ozaman

5. guesswhosback üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)