Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almak istiyorum masraflar nasil olur sizce?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Ev almaya maaşınız yetmiyor ise, bir Daire almaya bakın derim. İleride borcu azalır veya biterse ve bide emekli olursanız rahat edersiniz.

Almazsan olurmu elbette olur, kafan rahat olur.

Şimdi çoğu kiradaki insan akşam başını yastığa koyduğunda rahat rahat uyuyor.

Benim şu an hem babamların binasında hemde kendi kiramdaki dairede ufak çaplı sorunlar var.

2 kiracı çıkıyor onların yerine yeni kiracı bulacaksın.

Binanın arasındaki yerleri yeni yaptırdım bitti, şimdi boyanması lazım boyacı bekliyoruz.

Dış kapı değişecek 1 ay onunla uğraştım sözleşmeyi bugün imzalayıp gönderdim 6-8 hafta sürüyor gelip takılması.

Ağustos ortasında camlar değişecek onlarla plan yaptık hangi gün hangi camlar değişeceğini , yolu camlar değişti vakitler güvenlik amacı için kapatmam gerekiyor.

Bacacı yeni kalorifer sistemini onaylayamıyor 15m yüksek olduğundan alt taraftan bacayı yukarıya doğru tam kontrol edemediği için.

Yulardan ulaşmam lazım dedi, baca 2 metre yüksek çatıya merdiven kuramıyorsun, ya özel bi iskelet yaptıracağım yada bacacı 40 cm kırmam gerekecek.

Bunlar ek masraflar nerden baksan 2000-3000 € bulacak iskele kurulması lazım. Ekim ayına kadar zamanım var yapılmazsa kalorifer sistemini kullanamıyorsun.

Bugün benim kendi dairemin kiracı aradı banyoya üst kattdaki daireden su giriyormuş .

Bugün yarın omunla uğraşmam gerekecek.

Bunların yanında bide işe gidip geliyorsun, ALLAH (cc) işim rahat orda bazı projeler organize ediyorum.

Ev sahibi olmak öyle dışardan göründüğü gibi kolay değil, şu am bu vakitte burda yazarken bilene aklımda başka şeylerler var ….

2. 4 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)