Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2955 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye karae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    27
    25 mesaja 80 teşekkür aldı
    slm bi önceki yazimda demistim para verseniz sun express den ucmam diye ve uctum düseldorf dan antalyaya condor ile uctum antalya istanbula giderken sun express den almis bileti benim Esim haberim olmadan sonucu simdi buraya yaziyorum
    Referans Numarası -SUN- (İletişime geçerken lütfen belirtiniz)

Sayın E
    SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini siz değerli yolcularımızın memnuniyeti oluşturuyor. Bu maksatla yolculuğunuzun keyifli ve sorunsuz geçmesi için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Ancak havacılık endüstrisinin doğası gereği, zaman zaman planlamalarda değişiklikler olabilmektedir.
    27.07.2017 tarihli XQ7528 sefer sayılı Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) uçuşumuzda bir önceki uçuşun gecikmesine bağlı olarak 5 saat 15 dakikalık bir rötar meydana gelmiştir. Bu bağlamda, Sivil Havacılık Yolcu Hakları Yönetmeliği‘ne uygun bir şekilde, bekleme süresi boyunca tüm yolcularımıza yiyecek / içecek ikramı dâhil olmak üzere ulaşım hizmet hakları sunulmuştur. Uçuşumuz 28.07.2017 tarihi saat 01:13 itibari ile gerçekleştirilmiştir.
    Bu zaman diliminde yaşamış olduğunuz tüm aksaklıklardan dolayı özürlerimizin kabulünü rica ederiz. Bu inisiyatifimiz dışında gerçekleşen aksaklıklardan dolayı da elimizden geldiği kadar çözümler üretmeye çalışmaktayız. Fakat SunExpress Türk bayrak taşıyıcısı bir firma olduğundan dolayı Türkiye çıkışlı uçuşlarda uzun bekleme sürelerinde yolcularımıza tazminat hakkı öngörülmediğinden ve SHY- Yolcu yönetmeliğinin 6. ve 9. Maddeleri için yürütmeyi durdurma kararı bulunması nedeniyle gerçekleştirmiş olduğunuz başvuruya olumlu yanıt veremiyoruz. Bu durumdaki yolcuların SHY- Yolcu kapsamında herhangi bir tazminat hakkı olmamaktadır.
    Şikayetinize neden olan hususlar dolayısıyla firmamız adına içtenlikle özür dileriz.
    Yaşadığınız durumu istisna olarak görmenizi rica eder, sizleri diğer SunExpress uçuşlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Saygılarımla,
    Eylem Y.
    Müşteri Temsilcisi
    SunExpress
    E [email protected]

Antalya havalimanninda yaklasik 7,5 saat bekledim neden 2 saat önceden gittim ve cocugum atesi vardi aksine bide sonra yemek dedikleri olay sadece birtane sandavic ve kola verdiler hic birseyle ilgilenmediler
    ordaki oturan bayanin umrunda degil ucak gelmis gelmemis yetkili elimize bir kagit verd bunla tazminat hakki alabilirsiniz diye sun express 5 defa fax 5 defa email attim 10 kere de aradim kendilerini bana bu mail attilar bende dedim bundan sonraki sürecte avukatima mail atarsiniz artik yani kisacasi böyle SUN express birdaha adini duysam yolumu degistiriyorum
    Konu karae tarafından (30 Ağustos 2017 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)