Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3266 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 362 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi Borclanmasi hakkinda

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı bruclee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @karadeniz@ ustam,

esimi icin gecen sene 24.12.2015´inde emekli olmasi icin müracaat etmis olmaktayiz ben yurt ici ve yurt disi adresimi vermis olmama ragmen mektup Tr deki adresime göndermisler halende mektub elime gecmedi ama ödenicek olan miktari ve hangi bankaya yatiracagimizi biliyorum kayin baba mektubu almis ve bana gönderdi.

( sorum su?
    benim Tr de isbankasinda hesabim var ve online üzeri islem yapabilmekteyim acaba internet üzerinden isbankasindaki parayi TL ye cevirip ziraatbankasi veya halk bankasina borclanma miktarini havele yoluyla yaparsam ne gibi hususlara dikkat etmem gerekicek.
    bruclee,sgk.mundan gelen ilk emekli maasinizi siz cekmelisiniz,bir yila kadar zamaniniz var,isbankasinda sgk.mu hesabi actirip hesap numarasini devlet kapisi (E-sifre) üzerinden emekli maasinizin gönderilmesini istediginiz hesap numarasi yazin sonraki ay olarak yeni hesabiniza gelecektir.

2. karadeniz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)