Alıntı cmssys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Orasi Muz Cumhuriyeti mi?.

Arkadas avukat tutmamis avukatsiz bosanan ilk kisi almanyada olsa gerek derken, elbette Avukati karsi taraf tutmustur.Sonucta 2 Avukat gerekmiyor.1 tanede yeter.
Ilk etapta Avukat tutman gerek Avukat halen tutmuyorsan o zaman yapacak bir sey yok.

Kadin veya Erkek bilemem de sen konuyu bastan yanlis yapmissin.Avukat i karsi taraf tuttu isterdigini yazdirdi sende kafani salladin büyük ihtimal.
Mahkemede Tercüman varmiydi?.Yoksa bu baglamda belki bir seyler yapabilirsin.Seni kandirdiklarina dair vs..

Hakkin yok olmaz vs.. kulak asma Avukat tut.Amtsgerichtler de bu konuda yardim veriyorlar.
Boşanırken benim avukatım vardı karşı tarafında vardı istediğin avukata git istediğin polise git istediğin savcıya git kanunlar haklar kadından yana tecrübe ile sabittir kardeşim işkembeden sallamıyorum yani hak kanun varsa kadın nasıl benim aldığın mobilyalara el koyar kadın nasıl benim tuttuğum evde yaşar ve 3 aylık kautiona el koyar sonra dostunu alıp o tutup dizdiği evde dostu ile sefa sürer bumu kanun adalet yok kardeş kalsın ben bu kanun ve adaleti istemem boşanma mahkemesi 5 dakika sürdü iki tarafada hakim boşanmak istiyor musunuz diye sordu evet dedik ve bitti o kadar Allah göstermesin ama bir gün eşinle bu duruma düşersen o zaman anlarsın beni belki şuan davulun sesi uzaktan sana hoş geliyor yada seni yanlış bilgilendirmişler