Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2132 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tamirci cami kirdi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Hey Allah'im Yarabbim ya. Büyük gecmis olsun. InsAllah iyi huyludur bari.

Dualarimiz seninle.
    Maalesef bu kafadaki tümör rahatsizligi son yillarda cok artti. Cevremdede var. Neyden geliyor bilmiyorum. Acaba su Wlan, cep telefon vericileri falan mi yapiyor diye düsünmüyorum degilim.

Böyle bir durumda, bos ver 150 Euro ver gec. Hic ugrasma. Ne kadar cok beladan uzak durursun sagliklida olsan, sagliksizda olsan daha iyi. Allah cok sükür hepimize az veya cok veriyor. Hepimizin sicak yemegi, sicak bir yatagi var. Su üc günlük dünyada hepimizin nefesi sinirli.

Bak herkese örnek olsun diye basimdan bir geceni anlatayim, Allah'in ne kadar büyük oldugu ve en önemlisi var oldugunu ispatlamak icin:

Ben 16 yasindan beri calisirim ve annemden hic harclik almadim. Isimde cok sükür hep ras gitti. Birgün Tomtom navigasyon aldim. Adama parayi aldi yollamadi. Bende izine gidecegim ve lazim. Adama dedim parayi geri yolla. Gecmis gün yanlis hatirlamiyorsam 230 Euro'ydu. Adam 220 Euro olsun bir kac gün bekle dedi. Olmaz dedim. Adam yine mail atiyor 210 Euro olsun diyor. Olmaz dedim, izine gidecegim. Evde balkonda oturuyorum annem cikti geldi ertesi gün. Balkonda durup durup dururken annem cikardi bana 20 Euro uzatti. Anne bu ne dedim. Ne bileyim dedi, icimden,öyle geldi. Annemin bu navi olayindan haberi yok. Ensendem bir sicak su indi. Hemen sok su parayi cebine dedim. Annem dedi, ne oldu ya, dedim sorma. Hanima dedim, hanim ben bu 20 Euro alsaydim adamin zor durumdan yararlanip belki basimiza ne is gelecekti. Allah'da almadin diye ödüllendirmek istedi.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (10 Ağustos 2018 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)