Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2212 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En uygun Kredi karti

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Hekimoglu, basta sana cük düsük limit verecekler. 300 - 500 ancak. Git 20 Euroluk bir benzin al ve fatura gelince hemen öde. 5-6 ay yap, limitini 2500 - 5000 Euro arasi yaparlar.

Bu bankanin iyi tarafi, herkese sans veriyor. Ayligina fazla bakmiyor.

Aslinda kredi karti lazim olmayan herkese kredi kartini tavsiye ederim. Neden size anlatayim. Biz bir arkadas var, 1500 Euro ayligi vardi. Kendi bankasi bile kredi karti vermedi. Oda istiyordu. Cünkü gece gündüz acil bir durm olsa, Türkiye'ye ucmak istese nerden bulsun o kadar parayi hemen. 1500 Euro gelir olan adamin zaten kirasi ciktiktan sonra ay sonunda birakin para biriktirmeyi borca girmiyorsa yine iyi.

Arkadasa ordan kredi kartini aldik. 6 ay icinde 2500 Euro oldu. Sonra kullanmayi birakti. Cebinde kara gün parasi olarak duruyor. Ama avantaji su. 1500 Euro aylik ve iki cocuk ile millet dükkanda taksitle beyaz esya bile vermiyordu veya zor veriyordu. Is sansa kaliyordu. Ne zaman kredi karti 2500 Euro limit oldu, sorunlar bitti. Cünkü taksit yaptigin yer Schufaya arka tarafta soruyor. Ve adamin Limitini görünce düsünce su oluyor. Bu adamin demekki baska geliri varki, bu banka vermis.

Kendi bankasi bile 1000 Euro Dispo zor veriyordu. Onlara misafirligi gittigimize gir gir olsun diye mail attik bankasina dispo istiyoruz diye. Girgir olsun diye 2500 Euro istedik. Aninda verdiler.

Cogu arkadaslar bilmez, bir yerde Finanzierung yaparken, ec-Karte soruyorlar. Bilgisayara ec-Karteyi not ediyor. Ben herzaman diyorum, ordaki saticiya sorun, ec-Karte yerine kredi karti yazma yeri varmi. Aslinda hepsi var. Kredi karti numarasini yazinca sistem hemen limitinizi görüyor ve aninda tamam diyor.

Bana mesala Advanzia 5000 Euro verdi zamanla. Kendi bankama girgir olsun diye Mail attim ve 10000 Euro Dispo istedim. Halbuki 2500 Euroydu dispom. Lazim bile degil aslinda. Adamlar hic itiraz etmeden 10000 Euro Dispo verdiler. Allah kimseyi borca düsürmesin, ama ben bu 15000 kullanmasamda cebinde sakli tutuyorum. Kafan rahat oluyor. Acil bir durum olsa, ailece Türkiye'ye gidilcek olsa, hemen kredi karti ile bilet online aliyorsun. Paypalde oluyor, ama onlar belirli bir rakamdan sonra tereddüt edebiliyor.

Lafin kisasi, burdan alacaginiz bir kredi kartini bir kac ay kullanin, vaktinda yatirin, Schufaniz otomatiken yükseliyor.

Kredi kartini Paypal ve Amazon'da da kayit et. Cünkü bagzi oluyor, mesal beyaz esya al amazon'dan fiyat yüksekse Lastschrift ile kontondan ödemeyi kabul etmiyor sistem. Ama kredi kartin orda kayitli olunca, sistem diyorki, bu adamda limit var nasil olsa ve kabul ediyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Temmuz 2018 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)