Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Almanyada Dizel yasaklanamaz !!!!!!!!

Vatandasin gözünü boyamak icin bis tantana bis ceza kesmeler vs vs vs

Sonuc Alan memnun Veren memnun

Hani aylardan beri. nerde birsey okunuyor izleniyor duyuluyor ????

Hükümette kurulsa birsey olamaz !!!

Almanyada Dizele agir cezalar yada yasaklamalar getirmeye kimsenin gücü yetmez !!!

O ödenen cezalari otomobil firmalari gülerek ödedi !!

Hani araclar zararliymis , sonuc nedir ???

Hepsi Satis rekoru kiriyor

Bunlar bos isler ....DIZEL YASAKLANAMAZ !!

Galyana gelip elinizden araclarinizi ucuz paraya satmayin

Yada pahaliya arac almayin
Aynen dediklerine katılıyorum, bu tamamen satış stratejisi, insanların kafasını karıştırıp arabalarını satmaları ve yeni elektrikli vs. araba almaları, iş yerinede bir kaç arkadaş panik yapıp mis gibi arabalarını satıp elektrikli araba aldılar, kaldığım yer Stuttgart civarı ve Stuttgarta Diesel yasaklanacak diye paniklediler , pişman oldulara ama belirtmek istemiyor arakadaşlar.

Yaw düşünsenize Devletin kendi arabalarını değiştirmesini Polis,İtfaiye, Ambulans, Belediye Araçları vs. hadi bunuda geçtim o kadar piyasada Tır var bunların hepsi Diesel ve en çok bunlar yolda.

Devlet kendi ayağına sıkmaz, baştan dedim ben bu tamamen satış stratejisi, çalıştığım yer Automobil Teile Zulieferant, Arabanızda mutlaka bizden giden parçalar var, DSG llerde bizim parçalar var, ve arabanın motor kısmına bir çok yerine biz yapıyoruz parçaları, 2004 den bu yana bu işyerindeyim işler şu an o kadar çokki anlatamam size, sadece 1 Abteilungda deyil her abteilung 7 gün 24 saat çalışacak nerdeyse, bunun için plan yapılıyor şu an, kimi abteilunglar 7/24 çalışıyor zaten.

Demek istediğim bunun etkisi bizler hemen görüyoruz, haliyle işler artıyor ve daha çok para kazanıyorlar.
Bu olay çıktı ben Audi A4 aldım diesel hemen ve herzamanda diesel alırım.