Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3193 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (SORU )Is ortakligi hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    62
    26 mesaja 91 teşekkür aldı
    tüm yorum yapan arkadaslara tesekürler

Öncelikle ortaklik teklifi arkadastan degil,benden geldi.Bu ortaklik yapmak istedigim arkadas bu islerden iyi anliyor.Kendisine iyi bir yer bulmus.10.000 € ödemede yapmis.O isyerinin toplam maliyeti 35.000 € buluyor.Isyeri bittiginde dükkanin degeri 70.000€ civarinda.Parasi olmadigi icin is beklemede.

Ortaklik teklifini ben yaptim.onun bende yari-yari ya ortaklik icin 25.000€ istedi eger olmasa 20.000 € da olur ,5000€ ben bir yerden borc bulurum dedi.

Giderler ortak oluruz ve benzin...v.s gibi masraflarimi koyarim dedi....

Bu isten kendim anlamiyorum.Yillardir Almanya dayim bir seyler yapmak istiyorum.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı Nar agacim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm yorum yapan arkadaslara tesekürler

Öncelikle ortaklik teklifi arkadastan degil,benden geldi.Bu ortaklik yapmak istedigim arkadas bu islerden iyi anliyor.Kendisine iyi bir yer bulmus.10.000 € ödemede yapmis.O isyerinin toplam maliyeti 35.000 € buluyor.Isyeri bittiginde dükkanin degeri 70.000€ civarinda.Parasi olmadigi icin is beklemede.

Ortaklik teklifini ben yaptim.onun bende yari-yari ya ortaklik icin 25.000€ istedi eger olmasa 20.000 € da olur ,5000€ ben bir yerden borc bulurum dedi.

Giderler ortak oluruz ve benzin...v.s gibi masraflarimi koyarim dedi....

Bu isten kendim anlamiyorum.Yillardir Almanya dayim bir seyler yapmak istiyorum.
    vallah usta sen yap bu isi ,

100% kar varmis madem , ilk defa duyuyorum 35.000 Euro harcayip aninda 70.000 Euroya satabilmek süper

hic acmayin , mademki 100% kar ediyrosunuz dükkani kurun hemen satin , senede bu sekilde iki dükkan yapip satsaniz adam basi 70.000 Euro kar

daha ne istiyorsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)