Hocam kadindan hic bir menfatim yok aksine ben ona herkonuda yardim ediyorum , madi manevi. Onunla tanistigimda borc batiginda yüzüyordu evinde esya yoktu , evini bastan asagi düzdüm , borcarini ödemesine yardim ettim 50,000€ kadar param gitti ,ama umrumda bile olmadi ilk defa birini sevdim ve ilk defa hic düsünmeden herseyden vaz gectim, hata kadinla 2012 ayrildik 1 sene ayri kaldik bu ayrilik esnasinda. Bile ben ona kendi arabami ve banka kartimi biraktim.belki salakca birsey ama yaptim cünkü bu kisi issiz gücsüz biriydi onu Ausbildung a gönderdim ve dedimki her ne olursa olsun bu okulun bittene kadar sana yardim edecem ve ettimde, hatta bugün tekme attigim araci ben aldim ona 6.000€ aracida onun adina actim ama taksitleri ben ödedim ve gecen ay aracin taksidi bitti ,yani kendi arabam yüzünden ceza yiyecem , bu kisi yüzünden ailemden vaz. Gectim nerdeyse 1 yil babam benden küstü simdi tam hersey yoluna girmisken ailemde onu alman ve dinsiz oldu halde kabul etmisken , simdi baska sorunlar cikiyor, bir cok arkadasimda bana kiziyor bununla birlikte oldugum. Icin , ama nedense bir türlü vaz gecemiyorum , onunsuz yasamiyacam gibi geliyor bana :-((((