Alıntı -¬=©ÄÑåVã®=¬- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ark. Motor sürmeyle, Motor sürmenin arasinda fark var, 3 sokak ileri gidip gelmeyle Motorun zevkini alirim masrafa deger diyorsan kendin karar ver, ben seni yasindan dolayi bekar sandim, o düsünnceyle cevap yazdim. Cünkü,
Bekar insan baba evinde ekmek elden su gölden yasadigi icin, ilerde ev,araba,cocuk masrafi derken belki altindan kalkamassin.
Bekarlikda her tatilinde motoruna atlar istedigin yere 3-5-10 günlügüne gidebilirsin, ilerde bunu belki yapamassin.
Bekarlikda her motorla yola ciktiginda pencerede senin dönmeni bekleyen en az 2 kisi olmaz.
Her insanin bedensel ve ruhsal yapisi günlük veya is hayati bir olmaz, bekar insan kafaya her seyi takmaz, ilerde ev,is,cocuk vs..stresin,dalmalarin,yorgunlugun,takilmalarin,dü süncelerin cogalabilir, bu hatalari motor affetmez.
Kimse sana evlendikden sonra veya yaslandinmi motora tövbe et demiyor, ama bekar genclikdeki motor zevkini vermez, yani motor sürmeyle motor sürmenin arasinda fark var.
Yarin motora bindinmi altindaki aletin Azrailin ta kendisi oldugunu kendinde anlarsin, hizli-yavas kullanmak senin elinde.
Ben gencim cok hizli sürebilirim düsüncesindeysen, arabayada binme ve hatta bisikletede binme, evinde otur bulmaca cöz.

Bauhausda 125 lik chopper tipinde motorlar satiliyo, araba ehliyetinle sürebilirsen ondan al , ise gidip gelmeye yeter.
Dedikleriniz de hakli olabilirsiniz saygi duyuyorum ve aklimin bir kosesine Not aliyorum. Sonucda da akil akildan ustundur bazen buyuk sozu dinlemek gerekiyor o yuzden buraya yazdim. Ben zaten buyuk Motor istemiyorum. Abi 125 lik motorlari araba ehliyeti suemuyor diye biliyorsun Ben yanlis mi biliyorum yoksa ?