Alıntı Baris50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Napalim araba lazim ise? Calalim mi? Mecbur kiralamamiz gerekiyor.

O Kamyonet firmalarinin sahibi geldi, söförü bulamadik cünkü hangi kamyonetten firladigini bilmiyorum tasin. Plaka istedi, bilmiyorum dedim, Söför fark etmedi bile tas firladigini, devam etti yoluna.

Bizde (Ben ve Jandarmanin buldugu Kamyonetlerin sahibi) kamyonetlerden birinin plakasini aldik, söförünün ehliyetini, aracin ruhsatini fotosunu yolladi bana Whatsapp üzeri, sen doldur tutanagi, yaz herseyi ben imzami atayim olay kapansin dedi. Bende öyle yaptim. Karsi tarafin görüsü bos kaldi, cünkü kamyonetlerin sahiibi ne görgü tanigi oldu, nede ne oldugunu yazabilecek bilgiye sahip, ancak benim yazdigimi kopyalayip yazsa yazardi. O da zaten benim aciklama kismiimda mevcut.

Bundan ziyade tutanak olsun olmasin, arabalar sigortali !
Bak şimdi olay tamamen değişti

Kesin olarak hangi araba olduğu kesin belli değil arabanın plakası yok... kimin sürdüğü belli değil ...

Zaten baştan savma yapılmış bir tutanak plaka yok .. şoför yok .. görgü tanığı yok .. sarı çizmeli Mehmet Ağa

Şirketin sahibi Whatsapp den ehliyeti gönderiyor ..

daha önce dediğim gibi araba sigortalı diye güvenmeyin çünkü Türkiye de Full Kasko olsada sigortalar herşeyi karşılamıyor

sigorta bölümünü iyi okuyun