Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 468 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Allah ölenlerin yakınlarına sabır versin. Aileleri akrabaları göcük altında kalmıslara Allah yardım etsin kolay degil, hala bir yerlerde sagmı yoksa vefat mı etti ! en zoruda bu..

Tv de gördüm cok eksiklikler var Birkaç tane kepce yıkık binada iş yapmaya çalışıyor büyük beton plakaları o kepce anca kırmaya calışır kırmaya calışırken bina altında hala canlı var ise ölümüne neden olur ve öylede yapıyor cok üzücü bir durum.

Biz ülkece yıllardır bu fay hatlarının felaketi getirecegini biliyoruz ama hala bu felaket geldiginde ekipmanımız malesef yok. Bina yıkılmış tavan oldugu gibi büyük plaka duruyor onlar cok büyük Kran ile tek seferde kaldırılır kenarıya konulur. Hic öyle bir büyük kran görmedim 250 Tona kadar kaldıranlar hatta daha fazlasına kadar var bunlardan birkaç tane olsa hem iş cabuk yürür, malum zamanla yarış var suan ve daha cok kisiyi hayatta tutabilirdik.
    Devletin parası nerelere gitmiyorki

Biraz haberlerde izledim yaptıkları işe daha fazla izlemeye tahammül edemedim Allah yardımcıları olsun

2. 3 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)