Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 506 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EYT'de yaş sınırı uygulanmayacak...

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,957
    508 mesaja 1,473 teşekkür aldı
    Alıntı jardel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu benim icin kapanmistir kimsenin kalbi kirilmasin devami biraz hepmizi üzer bosverin herkes kime neye inaniyorsa onun pesinden gitsin sikinti yok burda lozan ile ilgili birsey konusmadim yazmadimda bu arada lozan i yazanlar icin diyeyim asil olay Sevr dir ( petrol vs yeralti kaynaklari lozandan dolayi diye kim söyledi ) neyse tarih okuyanlar varmis arastir bakarlar sonra kapatalim konuyu cünki hic kimse gözlüklerini cikartmak istemiyor ben anliyorum kime ne verilmisse ona inaniyor herkesin görüsüne saygi duymak lazim sizin bazi insanlara göre AtaTürk ile basladi tarih buda bir inanc meslesi sanki Alparslan anadoluya girmemis sanki tarihte 16 devlet kurulmamis sanki Fatih Sultan Mehmet Han Istanbul u feth etmemis vs vs diyorum ya bazi insanlara etrafindan cevresinden ailesin ne ögrendiyse onu uyguluyor hayatina yinede herkesin görüsüne saygi duyari. kalin saglicakla
    senin derdin belli oldu Mustafa Kemal Atatürk

Vatanını satmadan Korumak İçin Sonuna Kadar Mücadele Eden Dünyada Tanınmış Türk Liderler
    Metehan (M.Ö. 234- M.Ö. 174)
    Tomris Hatun (M.Ö. 6. yüzyılda yaşadığı düşünülür
    Raziye Begüm (1205- 1240
    Osman Bey (1258-1326)
    Fatih Sultan Mehmed (1432-1481
    Barbaros Hayreddin Paşa (ölüm tarihi: 4 Temmuz 1546
    Kanuni Sultan Süleyman (1494-1566
    Mustafa Kemal Atatürk (1881-1938

ilk Türk devleti Teoman Han tarafından M.Ö 220 yılında kurulmuştur. Orta Asya'da kurulan İlk Türk devleti olma özelliği de taşıyan Asya Hun İmparatorluğu aynı zamanda tarihte kurulan ilk Türk devleti olmasıyla da çok önemli bir yere sahiptir
    Konu deniz2000 tarafından (05 Ocak 2023 Saat 17:46 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PKK sebebiyle hangi partilerin oyu artiyor bunu anlamak her seyi aciklamaya yeterli aslinda.
    Ayrica Güneydoguda en fazla oy alan partilere de bakmak gerekiyor, gerisi laf salatasi.
    O onu demis, bu bunu demis, desinler, birinin agzindan cikan iki kelimeye bu Cumhuriyet teslim olmaz merak etmeyin, bu halkin ezici bir cogunlugu Atatürk asigidir. Türklerin üzerinde en kolay birlesebildikleri tek kisi de odur, sagci veya solcu ya da inancli fark etmiyor, bu kadar farkli insanlar Atatürk adi altinda sorgusuz sualsiz birlesebiliyorlar.
    Biz asla bir Iran veya Afganistan olmayiz ve Türkiye asla tek bir karis topragini kimseye vermez.
    !7 Adayi niye verdik o zaman

Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin derdin belli oldu Mustafa Kemal Atatürk
    Atatürkce olmak nasil bir dert usta anlatta bilelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)