Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 533 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Elektrik hesablaması

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arama motorlarini tarattirdim,,suan stadtwerke odedigimden strom ayni veya 1 euro 2 euro fazla,gas 40 euro ucuz ama onun yerine strom 50 avro fazla..
    Hrsaplar neredeyse ayni..
    Yani söyle dusunun,,100 veya 150 metrekareye ve kafabasi 3 veya 4 hesaplarsaniz veya kafabasi 2 kisi sparen var..
    Ama 5000 kw sonrasi strom ve 22000kw sonrasi gaz degistirmeye degmiyor..
    Yani az kilowatt sparen ,cok kilowatt immer nachzahlen,,bu zaten böyle ama aradaki fark billiger anbieterlerde bu durumds billig degil..
    Hepsinin amaci cüzdanina el atmak..
    Eletrigi ve gazi ayri yerden yapacaksin. Ben kendim, babamlar ve kayinvaldemlerde hep öyle yapiyorum. Gazi ve elektrigi ayni yere yaparsan dedigin gibi öbür tarafdan geri gecirirler.

Hic bir zaman herseyi bir sirkete yigmayacaksin. Hangisi nerede oraya gececeksin.

Misal Wohngebäudeversicherungum var. 10% indirim veriyorlar baska bir sigortanda orda oldumu. Hayatda hepsini ayni yere yapmam. Bir ellen veriyor, diger eli ile geciriyor.

Misal ev sigortami gecen yil bir iki hafta arastirdim. En iyi sartlar ve fiyat ile Domcura'ydi. Yaptim. Bir yil sonra hemen hemen her sigorta gibi zamlamislar. Hemde yillik 100 Euro.
    455 Euro istiyorlardi. Sonra yine onun gibi iyi olan GEV sigortasini buldum. 408 Euro. Sonra 1zu1 Makler sirketindinde hanim calisiyor. O Wohngebäudeabteilunga sordu. Waldenburger diye bir sigorta buldular.
    333 Euroya düstü. Tek fark hirsiz kapiyi ve cami zorlarsa onun hasarini ödemiyor. Gerisi ayni. Hemen yaptim.

Arkadaslar ayni araba sigortasi gibi hersene ugrasacaksiniz. Yoksa zarar edersiniz.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (08 Mart 2023 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)