Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 555 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurt dışı emeklilik için hangi belgeler gerekli ve nasıl müracaat edebilirim.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    44 mesaja 69 teşekkür aldı
    konu acilmisken bendeburaya yazayim.
    Arkadas haziran 2019 da eski yasaya göre borclanma dilekcesi vermisti.Kendisine ödeme plani gönderilmedi.
    dilekce ile sordugumuzda ödeme planinin gönderildigini 3 aylik süre icinde borclanma yapilmadigi icin dilekcesinin iptal edildigine dair dilekceye yanit aldik.
    Arkadasi zorla ikna ettim Avukata ver diye.Mahkeme arkadasin lehine sonuclandi.ssk mahkemeye kendini temsil edecek Avukat bile göndermemis.
    7 bin borclanma+3bin mahkeme ve avukat masrafi ile borclanmayi 10 bin euroya halletmis oldu.eger borclanma dilekcesine ödeme plani gelmis olsa 23 bin euro civarinda ödemesi gerekecekti(euronun 6.5-7tl oldugu günler Temmuz 2019)

mini coblara serbestlik geldikten sonra Hanim icin emekli dilekcesi verdim.
    nihayet bu hafta tam 26 ay sonra emekli oldu.(müracaat tarihinden itibaren biriken maaslarida ödendi)
    emekli dilekcesinden 6 ay sonra email,dilekce,telefon,cimer,2 kere sskya sahsi ugrama hic bir sey fayda etmedi.neymis ic denetim yapiyorlarmis.
    bizim devlette kim kime,dum duma herkes istedigi hizda calisiyor.
    Konu giresun28 tarafından (01 Aralık 2022 Saat 17:20 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)