Slm arkadas persembe günü aksam Saat 17 civari kaza yaptim trafik lambsinda duruyordum yesil yandi önündeyim 5-6 arac hareket etince Bende hareket etmek icin vitesi 1 taktim tam hareket edecekken arkadan araba birsey carpti o andas ne oldu anlmadim, 1.2 saniye sonra kendine geldim frene basip arkaya aynadan baktim arkadamda 40 tonluk tir duruyordu o Zaman anladim Tirin bana arkadan cartigini, sonra Polis cagirdim, polis gelip tuttanak tuttu ve sordu bir sikayetim varmi diye , Bende omuzum ve sirtim biraz agriyor dedim o Zaman hastaneye git dedi, hastaneye gittim ve rontgen cektiler hic bir kirik Yok sadece sinirlerde gefilmte var dediler bu arada doktor emniyet kemeri takilimiydi dedi Bende dalginligima geldi Yok dedim, bana Rapor yazdilar bununla ev doktoruna gidersin dediler Bende cuma günü sabah doktora gittim sinirlerde gerilme var , sana 1 hafta krank yazacam , pazartesi gelecem sana igne vuracagiz dediler, Sizde bundan sonra ne yapmam lazim, sana doktora gidecem sonra Bir avukatami gidiyim, kaza raporunu ve krank kagidini avukata veriyim aci parasi ve kaza icin yoksa ??