Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 602 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyadan Türkiyeye gidip orda Çalışmak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    41
    228 mesaja 400 teşekkür aldı
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan Söylemiyorum ve Terbiyesizleşmeye gerek yok.

@batum

Anlaşılan yazılanı tam olarak okumamışsın, Akrabam diye yazdım Arkadaş deyil.

Beni ve karşıyı tanımıyorsun ve tanımadanda uzaktan Yalan söylüyor sende inanmışsın demek ayıptır.

İlk Çalıştığı Şirket Alman Şirketi di (Krankenkasse için) şimdi ise Italyan Şirketi (Zalando) TR Şirketi deyil ve Seri bir şekilde her Almanca konuşabilenin yapabileceği bir iş, tabiiki bunun üçkağıtcıları var onuda elemek artık senin işin.

Çevrende bu işi yapan var ise buyur yaz buraya herkes okusun, benim çevremde var yazdım, konuyu açan arkadaşın ilgisini çeker belki yardımcı olmuş olunur.

Bu arada, tuşlara tıklayarak ilk defa yazdığın birine ahkam kesmek kolaydır tabii, dışardada bu şekilde konuşabildiğinden emin deyilim,insan ilk defa yazıştığı kişiye “yalanına senide inandırmış… burda çalışıpta kendini harcama…” diye yazılırmı yaw.

Maksat burda kavga dövüş etmek deyil, sohbet şeklinde birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde yardımcı olmak, .
    1-Arkadas veya akraba farketmez
    2-Baskalrini yalanla kandirmak cok kolay,sen baskasinin yalanina inandiysan beni seni tanisam ne olcak ?
    3-Türkiyede is yapanlar Alman ,ingiliz,italyan firmalarla alakasi yok,Hepsi sen gibi gurbetciler,orda kafarini kullanip is kurmuslar
    4-Cevremde bu isi yapan yok ama,Türkiyede kizim Callcenter de calisiiyor,bahsettigin gibi Alman sirketi ama,Almanlarla alakasi yok
    5-Ahkam kesme olayi yok,bildik ve gördüklerimi yaziyorum,onun disinda dedigim burda calisip harcanma konusuna gelince

sen onca yalana inanip arkasinda duruyorsan ne yazayim ?

Simdi bu yazdigim size degil yanlis anlamayin

3 kagitci hirsiz degilseniz Kesinlikle türkiyeye dönmeye kalkmayin,sizleri orda 2-3 ayda soyup sogana ceviriler
    Konu batum tarafından (09 Ekim 2022 Saat 09:21 ) değiştirilmiştir.

2. batum üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)