Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 591 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalp Krizi geçirdim 1 tane Stent takıldı, ne gibi haklarım var ???

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    417
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ArkadaÅŸlar,

Pazar günü öğlen kalp krizi geçirdim, ambulans vs. çağırıldı ve Acilen Helikopterle en yakın Kardioloji olan Hastaneye götürdüler, 1 tane Stent taktılar ve şu an Hastanedeyım.

Çok şükür şimdi daha iyiyim ama kontrol amaçlı 2-3 gün daha kalacağım, sonra 1-2 Hafta evde kalıp 3 Hafta Reha diye önerdi Hastane istersem Hastaneden direk Rehayada gidebilirmişim ama ben istemiyorum, şöyle eve gidip 1-2 Hafta sonra daha iyi olur bence.

Asıl Soruma gelince acaba ne gibi Haklarım var bundan sonra, 1 Stent kıldı ve 5-6 Senedir yüksek tansiyon var Hipertansiyon, Tansiyon ilacı kullanıyorum 2 tane ve sanırım şimdi Blutverdünnerde eklenecek. GdS alma gibi bir hakkım varmı bunu nereye danışabilirim?
    Cok Gecmis Olsun! Bende 2 Stent var, hastaneye yürüyerek gittim, kapida "galiba kalp krizi gecircem " dedim, hemen iceri aldilar. Sigara halen iciyorum, bide az degil. Sekerde var ama Typ 2. Stres en kötü etki yapiyor bence. Haftada 1 kere istedigimi yiyiyorum. Yeme seklini degistirin. Pilav cok az yigin. Zeytin yagi yemeklere, Pindik ve Ceviz yagi tüketin (ALDI'de var). Pilavi, Makernayi, Beyaz Ekmegi bayaa azaltin. Onun yerine bol bol Salata. Bence cok sey kafa isi. Saglikli Yasamak Zor Degil. Haplarinizi Alirsaniz, aksatmadan hic bisey sorun olmiyacaktir. Benim Tabiiki Sigarayi Birakmam Lazim.

2. metrofm üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)