Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 593 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalp Krizi geçirdim 1 tane Stent takıldı, ne gibi haklarım var ???

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,959
    508 mesaja 1,473 teşekkür aldı
    Alıntı esmerkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle gecmis olsun kalp krizi gecirdigimde 4 tane stent taktilar damar 97% tikanmis kura gittik stentin 10-15 yil kadar gidecegini söylediler tabikine sevindik aradan bir yil gecti birseylerin farkinda olmadigini hissettim hasta arabasi cagirdik kalp krizi dediler koldan girerek 5 tane stent daha taktilar oldumu tam 9 tane stent aradan bir yil daha gecti muayneye gittik doktor dediki ben ellersem nallari dikersin stent falan olmuyor dediler beni essen uniklinike gönderdiler orada acik kalp ameliyati yaptilar yani bypass aradan tekrar bir yil gecti 60% iyisin dediler kendimi su anda sükürler olsun iyi hissetmekteyim ama ara sira zorlastiriyor bende biliyorum fazla sürmiyecek korktugum, kafama taktigim sadece yakin zamanda her mutlulugu hak eden canim esimi, cocuklarimi ve doyamadigim torunlarimi geride birakacam bir gün öylede böylede alarm caldiginda mutlaka olacak Allah,im dan tek istedigim yataklara düsmeden, elden avuctan düsmeden hayirlisiyla insallah sizleri korkutmak amacigiyla degilde bilgilendirmek istedim seker, tansiyon, yaglanma üstüne benim gibi sigarada icerseniz Allah korusun olacagi benimki gibi aman aman cok dikkat gerek saglicakla kalin
    esmerkral ustam cok cok gecmis olsun. sana stent takmalarinin sebebi kalp krizi gecirirdigin icin. önceden doktora gitmis olsaydin senin durumun bypass ,likti
    tekrardan gecmis olsun
    saygilar

2. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)