Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3273 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gez ile ilgili sorunlari burda paylasalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala olayin ciddiyetinden uzak yorumlar yapiliyor ... önce evinize icra geliyor evdeki esyalar karsimazsa sorasinda maasiniza el konuyor ..
    Bana Gelmedi 2011,den beri icra herhalde beni unutmuslardir. 4 yildan beri gelen mektuplarda bu son uyari yaziyor, demekki uyari mektubunu yazarlarken unutmuyorlar icraya vermek isterlerse bana kesin Torpil yapiyordur icra memuru. Sen benim yazimi iyi okumadin galiba bana neden 4 yildir icradan yada Mahkemeden bir yazi gelmedi!!!! Demekki kanunca haklari yok. isteyen öder isteyen ödemez ben Mahkemelik olana kadar bekleyecegim..

Sadece bilgi icin: Ben 27.06.2011 , kadar düsük bir maasla calisiyordum ama hartz 4 dende yardim aliyordum orasi ödüyordu o tarihe kadar. Yukaridaki yazdigim Tarihten itibaren yüksek gelirli i$ buldum, 1ay sonra bana GEZ den mektup geldi hartz 4 ödemiyor xxxx tarihten itibaren siz ödeyeceksiniz diye bende O günden bu güne kadar ödemedim. Halada mektup gelmeye devam ediyor.

Geylani
    Konu Geylani tarafından (29 Aralık 2015 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı Geylani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana Gelmedi 2011,den beri icra herhalde beni unutmuslardir. 4 yildan beri gelen mektuplarda bu son uyari yaziyor, demekki uyari mektubunu yazarlarken unutmuyorlar icraya vermek isterlerse bana kesin Torpil yapiyordur icra memuru. Sen benim yazimi iyi okumadin galiba bana neden 4 yildir icradan yada Mahkemeden bir yazi gelmedi!!!! Demekki kanunca haklari yok. isteyen öder isteyen ödemez ben Mahkemelik olana kadar bekleyecegim..

Sadece bilgi icin: Ben 27.06.2011 , kadar düsük bir maasla calisiyordum ama hartz 4 dende yardim aliyordum orasi ödüyordu o tarihe kadar. Yukaridaki yazdigim Tarihten itibaren yüksek gelirli i$ buldum, 1ay sonra bana GEZ den mektup geldi hartz 4 ödemiyor xxxx tarihten itibaren siz ödeyeceksiniz diye bende O günden bu güne kadar ödemedim. Halada mektup gelmeye devam ediyor.

Geylani

Gez bu meseleyi eylaletlere devretti ,, yasadigin bölgenin nufus yogunlugu ile alakali olabilir ama eninde sonunda sanada icradan mektup gelir ,, 01.2013 yilindindan buyana 1 kurusu birakmiyorlar ,, icradan gelen mektuptna sora zaten yapacak hicbirseyin yok faizi ile islem masraflari ile toplu aliyorlar mahkemde zaten kaybedeceksin kacari yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)