Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 623 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güc mü Hakmi ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı steve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megabond, senin gibi düsünüpte zengin olan , olduktan sonra da dedigini ve ne oldugunu unutan insanlari hepimiz cok iyi biliyoruz...
    senin araban güzel mi , komsun daha iyisini almaya kalkar. senin paran cok mu , evin var mi , kardesin ya da arkadasin kendinde daha fazla olmasini ister ve yaparlarda ...
    Güclü olmak uzun süren bir sey degildir... Hakli her zaman hakli kalir , istedikleri kadar haksiz gösterselerde ... Ama siz parayi güc bilmissiniz...
    Ben ne zengin insanlar gördüm ve biliyorum parasinin hesabini miktarini bile bilmiyor ama caresiz bir derde düsünce ne para ne güc hic bir boka yaramiyor...
    Babadan kalan mirasa bile gücü oldugunu sanan kardes sahip cikmaya kalkiyor , hakkini degil fazlasini istiyor... Biliyorsunuz adaletin kestigi parmak acimiyor...
    Demek ki hak degil güc diyenler , calistigi isden hakkini degil daha fazlasini isterler .. Buda cabuk büyüme , güclenme ve zengin olma hirsindan geliyor ...
    Güclü yani zengin ne zekat , ne de sadaka verir . Sadece begendigi garson kiza bahsis verir... Senin 1 koyunun olsun zenginin 99 koyunu , sana diyecegi 1 koyunu ne yapacaksin ver onu bana
    100 koyunum olsun .... sanki dünya da zengin yokmus gibi konusuyorsun ... Fakirden cok zengin var ... sen bile magazaya gidip istedigini aliyor yiyorsun , giyiyorsun. Yani olmayanin gözünde zenginsin...
    Olmayanin hic bir secenegi yok...
    hakki hukuku mutlulugu huzuru saglamak icin,,,GÜC isterim.

yamuk isler yapmak icin degil.

2. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,959
    508 mesaja 1,473 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakki hukuku mutlulugu huzuru saglamak icin,,,GÜC isterim.

yamuk isler yapmak icin degil.
    aynen öyle usta. senin düsüncelerin. Allahin adini kullanipta insanlari kandiran dolandiran insanlardan iyidir.

5. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)