Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 632 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Photovoltaikanlage

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye mavi78ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu yazdığının ıspatını bana gösterirmisin, ben kendim elektrikçiyim güneş panelleri ile ilgilenmedim ama doğruluk payına inanmıyorum. Büyük ihtimal bağlantı sisteminde bi sorun olduğundan kabul edilmemiştir.

Ayrıca normalde güneş panelleri bağlanınca onun kendi bağlantı kutusu olur, sadece araya bi ismini hatırlamıyorum devir dayım yapan bi sistem kuruluyor.
    Bende Zählerschrank küçük geliyordu PV ve iilerde Wärmepumpe için bunu da deyisdirmek gerekiyor ve yeni system duvarın içinde kabul edilmiyor.her Stadtwerke yada elktrik aldığın şirkett hat seine eigene Vorraussetzungen Zählerschrank için sormak danimska gerek. Ben şimdi Zählerschrank deyisdiriyorum 4 ailelik eve 6 saatlik Schrank taktıracağım ve bende Treppenhaus eskisi şimdi Heizungsraum aliyorum

2. mavi78ates üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı mavi78ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Zählerschrank küçük geliyordu PV ve iilerde Wärmepumpe için bunu da deyisdirmek gerekiyor ve yeni system duvarın içinde kabul edilmiyor.her Stadtwerke yada elktrik aldığın şirkett hat seine eigene Vorraussetzungen Zählerschrank için sormak danimska gerek. Ben şimdi Zählerschrank deyisdiriyorum 4 ailelik eve 6 saatlik Schrank taktıracağım ve bende Treppenhaus eskisi şimdi Heizungsraum aliyorum
    Senin elektrik sayaçları arada ise o zaman steigleitung bağlantısı olduğundan kabul görmedi. Yani her panoya ekstra bi kablo yok aşağıdaki panodan bir üste ve kat kat öyle devam gitmiş. O yüzden kabul etmemişlerdir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Benim ev 2 kat. 3 saat var. 2 saat asagida biri aranin digeri alt katin , 1 tanede üst katta. Bu durumda saatleri asagiya kellere mi almam lazim kabul etmeleri icin.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin elektrik sayaçları arada ise o zaman steigleitung bağlantısı olduğundan kabul görmedi. Yani her panoya ekstra bi kablo yok aşağıdaki panodan bir üste ve kat kat öyle devam gitmiş. O yüzden kabul etmemişlerdir.
    Bendede 3 Tane Zählerschrank var, hepise ayri katta.
    Tam Steigleitung oldugunu nasil tespit edebilirim ve dezavantaji neymis. Zählerschranklarin ici bence yeterince büyük.

Birde sunu düsündüm. Burada yaptirmak isteyen arkadaslarla irtibata gecip bir saglam Firmayi belirleyip isbirligi yapabiliriz diyorum.
    Bende NRW´den geliyorum.
    Umarim böylece Fiyat konusunda daha iyi sözümüz gecer.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Ben de NRW deyim enpal diye firmaya sordum kabul etmediler.
    Simdide enny diye baska bir firmaya sordum onlar kabul ettiler. Gelip bakacaklar herhalde sonra karar verecekler. Bakalim bunlar ne diyecek.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı cetx06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de NRW deyim enpal diye firmaya sordum kabul etmediler.
    Simdide enny diye baska bir firmaya sordum onlar kabul ettiler. Gelip bakacaklar herhalde sonra karar verecekler. Bakalim bunlar ne diyecek.
    nicçin etmediler bunuda yazarsaniz değerledirilir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Neden etmediklerıni bilsem yazacağım da onlarda sebep yazmamışlar, sadece elektrikçi ile görüşün yazmışlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)