Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 655 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AOK Türkiyede yapilan ameliyat masraflarini ödermi?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah acil sifa versin..

Böyle olmaz mi acaba.. TR ye gidip, sonra orda ki doktor "yolculuk yapamiyacagina ve acil ameliyat olman gerekir" bir rapor cikartsa?
    O mümkün ama bana uymuyor, krabktayim ben 3 aydir bukez aok sen krankli Türkiyeye nasil gittin diyecek durum dahada beter olacak krankgeldi de kesecek

Aok ile konusucam

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta ALLAH acil sifalar versin..
    Bence aok ya bir sor..
    Onlar daha iyi bilir,biz belki yanilabiliriz..
    Es gibt keine gesetzliche Verpflichtung für die deutschen Krankenkassen, Kosten für eine geplante Behandlung in einem Abkommensstaat zu übernehmen. Deutschland verfügt über ein hervorragendes Gesundheitssystem. Die AOK kann sicherstellen, dass Sie eine geeignete Behandlung in Deutschland erhalten. Wenn eine solche Behandlung in Deutschland nicht möglich sein sollte, prüft die AOK, ob Ihnen die Kosten erstattet werden können.
    Wichtig zu wissen: Die Erstattung von privat verauslagten Kosten ist ohne vorherige Genehmigung durch die deutschen Krankenkassen nicht möglich
    Haklisiniz ama ben iki meshur hastabede 8 ameliyat oldum ve raporlarda hepsi temiz tumofrei olarak aldim ama ayni noktadan yine tumor cikti benim gucum kalmadi ve son sansim bunu iyi degerlendirmem gerek

2. sekilsef üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)