06.08.2022 gece saat 3.30 yola çıktım. 4.30 Münih havalimanındaydım. Uçağın kalkış saati 08.45'di. 3-4 saat kala orda olun deniyordu. Vardık oraya Corendon kontuardında yazıyordu 2.5 kala açılıyor diye. Bende dedim neyime topladınız beni buraya. Online-Checkin yapmıştım.

Bavulu verdim ve üst baş aramasında gittim. Sabah'ın erken saati olduğu için herhalde bomboş'du. Hemen geçtik. Pasaport kısmıda boşdu. 6.45 Gate'deydik. Gate 8'de acılıyordu. Erken geldiğimiz için orada bekledik. 8'de açtılar. Tamda 8'de uçtuk sorunsuz.

Hoşama sırf gitmeyen pilot ve tüm personelin yabanci olması. Ya Rus yada Ukraynalıydılar. Tam bilmiyorum.

İzmir'e indik. 4 bavulumuzda 5 dakikada geldi.

Uçağın içinde normalinde fazla Hansgepäck vardı. Mümkün olduğunca yolcular uçağın ambaranı vermemişler. Biz verdik. Uçağın dolapları Handgepäckler şığmadı. Hostesler Rucksack gibi şeyleri indirdilerki yer açılsın. Rucksackları koltukların altına koydurttular.

İyi geçmesinin nedeni sabahın erken olması daha. Gerçi Billboard'da sabah 5'den gibi uçaklar kalkıyordu..

Birde ben Bayern'de okulların kapanmasından itibaren hemen bilet almadım. Bir hafta sonra aldım millet bir gitsin diye. Mutlaka onunda faydası olmuştur.