Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 674 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 230 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şuanki zamana göre ev almak mantıklı mı?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Bizim burda, başka şehirde yaklaşık 30 km uzakta Reihenhaus rohbau şekilde satılıyor. Fiyatı 345000 Euro. Nrw bank üzerinden deneyeceğim, bakalım ne kadar yardımcı olacaklar. Evin Nebenkosten 370 Euro, ben sadece Strom ayrı ödemem lazım. 1500 Euro hepsi beraber yapabilsem, alacağım inşl. 50.000 Euro Eigenkapital göstereceğim, ama iç tadilata para kalmıyor. Belki biraz yüksek kredi çekerim, olursa. Evin Baujahr 2024 kfw55, 145qm Wohnfläche, 250 Grundstück. Reihenhaus tam ortasında nasıl verimli olur hiç bilmiyorum, rahat edermiyiz bilemiyorum. 3 ay Evi Reservieren yapabilirim 500 euro verirsem. Kiraya çıksam büyük ihtimal yüksek kira öderim. Hayırlısı olsun. Bazen diyorum hiç borca girme ama 5 odalı daire yok ki neredeyse. Bide evden çalışıyorum iki çocuk var. Daire zor gibi.

2. 2 kişi Z@ferrr üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Daha inşaatda olduğu için. Şimdilik 4-5 ay reservieren yaptık. Nrw Banka başvuracağız, bitane Berater ilgilenecek bütün kağıt kürek işileri ile. Beraterin hesabına göre Devlet bana 134000 euro 1% destek verecek. Olursa bana kalan 156000 euro bankadan kredi çekeceğim. 55000 euro Eigenkapital göstereceğim. Evin içi yapılacak. Laminat banyosu boyası onun için 20.000 euro düşündüm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler