Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 676 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yastik alti birikim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Yatirsa bir sorun olmaz. Banka kimligini ister. Süphelenirsa banka maliyeye bildirir. Onlarda sadece daha önce herhangi bir kriminel vukati varmi diye bakarlar. En fazla parayi nerden buldun diye sorarlar. Yastik altinda biriktirdim dersede suc degil. Gecmiste nerlerde calismis yasi kac disi kac diye bakar ve anormal bir durum yoksa takipsizlik verirler.

Nerden biliyorum, ben bankada calisirken bir kac kere maliye bildirdim. Müsterinin bir geliyordu hergün 10000 DM falan yatiriyordu. Bizde kontosu yoktu. Haftada iki üc kere gelmeye basladi. Kara para aklama birimi vardi merkezde. Orayi aradim. Onlarda Kriminalamta sordu. Kriminalamt kimligine bakip ne is falan yaptigina bakiyor. Adamin Gewerbesi varmis. Ek is olarak araba alip satiyormus Almanya genelinde. Nerden hemen ögrnediyse Kriminalamt bilmiyorum, sadece dosyaya yazip konuyu kapatti Kriminalamt.

Onun hesap para biriktirmek yastik altinda suc degil. Sadece migde bulandirir ama abdestinde süphe yoksa en fazla arastirip takipsizlik verirler.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (15 Temmuz 2022 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)