Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 708 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ölheizung'un yerine ne kullanabiliriz?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Sen emlakçının söylediklerine bakma, o elindeki evi satmaya çalışıyor tabiiki sana olumlu görüşte bulunacak. Git tamirden anlayan bi ustaya göster evi, eğer bu işlerden anlamıyorsan zaten işin bi haylı zor…

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen emlakçının söylediklerine bakma, o elindeki evi satmaya çalışıyor tabiiki sana olumlu görüşte bulunacak. Git tamirden anlayan bi ustaya göster evi, eğer bu işlerden anlamıyorsan zaten işin bi haylı zor…
    Yanlis anladin sanirim, eve zaten Gutachter cagirdim her sey iyi ve 100 yil daha sorun yapmaz bu ev dedi.Eve cok iyi bakilmis dedi Giris, üst kat ve catida sorun ommadigini söyledi.
    Sadece Keller su aliyor duvarlardan dedi, 2 tane duvar bu disa Toprak tarafina bakan. Ama Markler Ve ev sahibi Tamir ettirmis fakat Gutachter anladigi icin bunu Marklerya söyledi gercek Tamir lazim diye. Gutachter 20.000 cikar dedi Ama ucuz firmalarda var dedi. Ucuza yaptircaksan beni cagir Ben basinda durup her seyi dogru yaptirim dedi.

Yani bir gün sonra Markler yi arayip 30.000 inerse almak istiyorum dedim. Ev sahibide Kabul etmis ve evin satilmasini istiyormus. Kendisi baska ülkeye tasinmis cünkü.

Alman firmasida Distan olursa evin metresine 1200 euro dedi. Yani tam 20.000 euro ya bitiyor. Bu pahali yöntem tabi.
    Icten Tamirle hal olursada 10.000 e bitiyor.

Evi 520.000 e almis olacam Arsa ile beraber. Bu fiyata Berline 2 dk yakin yerde ev Bulmak imkansiz. Baskalarida Gutachter cagirmis Ama bu Ölheizung Ve Keller yüzünden vaz gectiler sanirim. Benim vaktim oldugu icin ucuza alip yaptirim o yüzden umarim düsündügüm gibi fiyat cikar hepsinde. Onun haricinde simdilik Kredinin onayini bekliyorum.

Ölheizung da 2 parca degiscekmis onu Tamir ettirip verecek evi Markler. O tarihte bizde gelelim dedim nelere dikkat edecez servis anlatsin dedim Ve bozuk yerleri bizde görelim dedim nasil Tamir olacak. Markler 2 hafta sonra ya Termin yapacam gelirsin dedi. Simdilik hep olumlu geciyor ne istersek.

Yani Gutachter nin söyledigine göre ev alinir ve tamiri yapilirsa deger dedi.
    Konu Berlin tarafından (07 Temmuz 2022 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

4. Berlin üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)