Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 709 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ölheizung'un yerine ne kullanabiliriz?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Ejderabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    156
    111 mesaja 199 teşekkür aldı
    Gutachten isini cikarirsan baska talipler var ise zor alirsin.

Ayrica Gutachten yaptirtmak ucuz degil.
    Birde kime yaptiracaksin ? Amtsgerictemi Privat Bauingeniere mi ?
    Amtsgericht cok ucuz ve evin degerini düsük cikarir ama gönüllü insanlar yapiyor yasalara göre.
    Privat yaptirirsan mühendise daha mantikli ama pahalii 1000 - 3000 Euro arasi hesap cikar ve gercek degeride ortaya cikar ve tüm problemleri ortaya cikarabilir.

Ben iki tane emlak aldim Gutachtenle ama ic aradan baska kimsenin ruhu duymadan (Maklersiz).
    Ikiside Amtsgericht tarafindan Gutachten yapildi. Aylar sürdü.
    Daireye 7 ay bekledik mahkeme isleri icin evede rahat 6 ay. Ama tabiki bende Betreuungsgerichtde vardi.
    Daireye 2018 de 100 Bin Euro deger bictiler ama degeri 170 Bin di piyasaya göre.
    Eve 330 Bin deger bictiler 1100 m2 arsayla. O paraya evi birak arsanin yarisini vermiyorlar burada. Evin simdi degeri arsayla kesin 700.000 - 1.000.000 arasi.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Güle güle otur Ejderabi, ben sadece evde gözle görünmeyen kirik patlak bir şey vardi diye baktırmak istedim.

Bu gün konustum Markler ile, bana gecen hafta ev Gutachten oldu demisti. Evin Dämmnung ve Cati izolasyon iyi dedi. Extra bir şey yapmana gerek yok dedi Luft Wasser Wärme Pumpe icin. Evi benden önceisteyen biri hemen Gutachten yaptimis ve kredisi cikmadigi icin alamadı evi dedi.
    Evi ilk görenler arasında ben vardım, o gün demekki gelenlerden biri çok hızlı davranmış. Bende en hızlı benim sanıyordum

Gutachten raporu verdiler mi sana dedim yok dedi. O zaman bende Gutachten cagiricam dedim tamam dedi hemen. Simdi cagirsam mi cagirmasam mi bilmiyorum.

Neyse artık yarin kredi başvurusu icin Okey verecem, insallah her şey yolunda gider.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)