Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hic gereksimi yok. Schutzbrief rahat yetiyor. Yolda kalan arkadaslardan biliyorum. Illaki ekstra bir güvence ariyorsaniz ücretsiz sila yolu sayfasi var Facebook'de. Yola cikarken cep numaranizi veriyorsunuz ve 24 saat birsey oldumu onlara ulasabiliyorsun. Sila Yolunda anlastiklari tamirhaneler var, cogu zaman Türk tamirhaneleri gelip cekici ile götürüyor. ADAC olupda memnun olmayip geri ceviren cok var. Sonra sila yolu adminlerni ariyorlar. ADAC'nin cektigi tamirhaneler cok para istedi bizde sila yolunu aradik onlarin adamlari geldi alip götürdüler ve ceyrek fiyatina halletiler gibi sözleri söyleyen cok var.
Simdi arkadasim dedigin dogru… ama hic geregi yok deme bence… ben bundan 5 yil önce arabayla gittigimde üstünüzden uzak arabam türkiyede contasi yandi. Tamir edilemeyecek durumdaydi. ADAC sayesinde gümrüge kadar cekip schrotts verip verzollen edildi. Bunu schutzbrief yapmiyor.

Sila yolu whatsapp grublari var evet bunu bende söyledim zaten, ordanda yardimci oluyorlar. Kaldiki ben yardimi bile onlardan slirim.

Yanliz tavsiyem; Cekici cagiediginiz zaman, cagirdiginiz yerden gelecek olan cekicinin Plakasini isteyin. Malum bazi lari cok kazikci…