Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 729 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Bilgi] Sila Yoluna gidecek olanlar icin.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı cuno611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi bu soruyu cevaplamadan önce, huk24 ile adac yi kiyasladinmi?
    Yani Adac ye pye llun demiyorum, ADAC gibi Sirketlere yazdim.
    Bende huk24 deyim ve bendede schutzbrief var, yinede adac den vazgecmem. Ne geregi var ikisine diyebilirsin. Ama ADAC yi ben yurt disi gezilerinde hep daha mantikli görüyorum
    Hic gereksimi yok. Schutzbrief rahat yetiyor. Yolda kalan arkadaslardan biliyorum. Illaki ekstra bir güvence ariyorsaniz ücretsiz sila yolu sayfasi var Facebook'de. Yola cikarken cep numaranizi veriyorsunuz ve 24 saat birsey oldumu onlara ulasabiliyorsun. Sila Yolunda anlastiklari tamirhaneler var, cogu zaman Türk tamirhaneleri gelip cekici ile götürüyor. ADAC olupda memnun olmayip geri ceviren cok var. Sonra sila yolu adminlerni ariyorlar. ADAC'nin cektigi tamirhaneler cok para istedi bizde sila yolunu aradik onlarin adamlari geldi alip götürdüler ve ceyrek fiyatina halletiler gibi sözleri söyleyen cok var.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    23 mesaja 104 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hic gereksimi yok. Schutzbrief rahat yetiyor. Yolda kalan arkadaslardan biliyorum. Illaki ekstra bir güvence ariyorsaniz ücretsiz sila yolu sayfasi var Facebook'de. Yola cikarken cep numaranizi veriyorsunuz ve 24 saat birsey oldumu onlara ulasabiliyorsun. Sila Yolunda anlastiklari tamirhaneler var, cogu zaman Türk tamirhaneleri gelip cekici ile götürüyor. ADAC olupda memnun olmayip geri ceviren cok var. Sonra sila yolu adminlerni ariyorlar. ADAC'nin cektigi tamirhaneler cok para istedi bizde sila yolunu aradik onlarin adamlari geldi alip götürdüler ve ceyrek fiyatina halletiler gibi sözleri söyleyen cok var.
    Simdi arkadasim dedigin dogru… ama hic geregi yok deme bence… ben bundan 5 yil önce arabayla gittigimde üstünüzden uzak arabam türkiyede contasi yandi. Tamir edilemeyecek durumdaydi. ADAC sayesinde gümrüge kadar cekip schrotts verip verzollen edildi. Bunu schutzbrief yapmiyor.

Sila yolu whatsapp grublari var evet bunu bende söyledim zaten, ordanda yardimci oluyorlar. Kaldiki ben yardimi bile onlardan slirim.

Yanliz tavsiyem; Cekici cagiediginiz zaman, cagirdiginiz yerden gelecek olan cekicinin Plakasini isteyin. Malum bazi lari cok kazikci…

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)