Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 713 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otomatik Bilgi Paylaşımı ve Gelinen Son Durum.

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    524 mesaja 1,103 teşekkür aldı
    Herkesin bir sekil kisisel bilgilerini güvence altina alma istegi cok hakli dogal bir arayistir ancak, bu duruma saygi gösterecek sahis, kurum ve kuruluslarin güvenilirligi tartismaya acildimi gecmiste yasananlarda degerlendirmeye alindiginda olasi sürprizlerede hazirlikli olmakta yarar var.

2. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin bir sekil kisisel bilgilerini güvence altina alma istegi cok hakli dogal bir arayistir ancak, bu duruma saygi gösterecek sahis, kurum ve kuruluslarin güvenilirligi tartismaya acildimi gecmiste yasananlarda degerlendirmeye alindiginda olasi sürprizlerede hazirlikli olmakta yarar var.
    Evet bu konuda haklısın doğru. Ama ben sanmıyorum ki bir Hans ın veya Anton nun Almanyadaki bankasındaki parayı Almanya katiyetle bildirmez. En ufak bir info için kırk dereden su istiyorlar.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,422 mesaja 9,737 teşekkür aldı
    Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu konuda haklısın doğru. Ama ben sanmıyorum ki bir Hans ın veya Anton nun Almanyadaki bankasındaki parayı Almanya katiyetle bildirmez. En ufak bir info için kırk dereden su istiyorlar.
    Usta Hansın veya Antonun Almanya da veya Lüxemburg ta falan parası varsa bildirmesine gerek yokki biligiler zaten otomatikman gidiyor

Bundan 10 sene önce Hartz4 düşmüştüm,bankada biraz birikmişim vardı ama onları bildirmiştim

oradaki çalışan kadın hala sizin faiz gelirisi olduğu bildirisi geliyor demişti

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Hangi bankada Birikim vardı Luxemburg damı?
    Avrupa içinde dediğin olabilir ama Türkiye için buna inanasım gelmiyor şahsi görüşüm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)