Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 735 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 274 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün neler aldınız?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    @Fantoma, denedim hocam fena degil ama Powermatic bundan 5 kat daha iyi. Elektiriklisi de var ama sacma cünkü manuel olaniyla ben daha hizli yapiyorum.
    Bu verdigin resimdeki ODC miydi neydi adi, kolu en basta daha zor o sekilde cekmek, ikincisi her sigara kusursuz olmuyor.
    Amazondaki Bewertunglari okumani tavsiye ederim, Powermatic bambaska bir olay. Ben buna bir Huni yapistirdim ayrica, huni olmayinca öne koydugun tabakla 5-6 sigara yapabiliyorsun ama huniyi doldurunca 80 tane birden yapiyorum, ikide bir Boxtan tabak almak zorunda kalmiyorsun. Bazen 200 tane birden yapiyorum, metal bir kutuya koyuyorum, kurumuyorlar. Ebayden de Sigara kutusu aldim, onlara dolduruyorum, hem paket de ezilmiyor, magnetli kapagi var. 3 tanesi 12 Euro, zamanla dagiliyor ama yenisini aliyorum. 1 seneye yakin gidiyor bunlar.

Üste yapistirdigim huni bu sekilde

kutular da bunlardan, zevke bagli tabi, daha güzelleri de var.

Alıntı murat39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigara makinasi alttaki sunacagim dan arkadaslara aldim.Cok hizli ve seri calistigini verdikleri paraya degdigini söylediler.

https://www.stopfmaschineshop.com/

Powermatic 3 plus aldim arkadaslara.
    Benim bahsettigim makinanin elektirkli olani, bence gerek yok, manuel olani zaten hem kolay hem de zaman acisindan daha hizli degil bu elektirikliler. Bosuna daha fazla ödemeye bence gerek yok.
    Konu mxm tarafından (11 Mayıs 2022 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 16 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 16 misafir)