Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 753 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yükselen Konut faizleri

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Dr.Klein'dan alıyoruz Birbey 3.0 ustam, senin adına çok sevindim, daha 3 ay önce 20 senelik 1,17% faiz oranı süper olmuş
    faizler az olsa, 2% altı olsa bizde 15-20 senelik yapmak isterdik. bundan sonra enflsyon ve yüksek faizle yaşamaya alışacağız,
    kiralık dairelerin borcu olmazsa, kira gelirinin 30% civarını devlet alıyor, bence kiralık dairenin borcunu bitirmek degil, makul bir miktarda tutmak lazım,
    bizim kredi 280.000€. 10 sene içinde 150-180bin arasına çekebilirsek,bundan sonra kendi kendine yeter. daire kirada ve yaklaşık 1000€ kira geliri var, 3% tilgung ile 10 senelik olursa 1335€ aylık ödeyecegiz.sondertilgunglarla beraber 10 sene sonunda inşallah 150-180bine çekeriz. kiralar böyle giderse 10 sene sonra 1500€ olur ve emlak fiyatları böyle giderse, daire fiyatıda artar. Oğlum 25 yaşında, iyi bir yatırım yaptı inşallah..

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dr.Klein'dan alıyoruz Birbey 3.0 ustam, senin adına çok sevindim, daha 3 ay önce 20 senelik 1,17% faiz oranı süper olmuş
    faizler az olsa, 2% altı olsa bizde 15-20 senelik yapmak isterdik. bundan sonra enflsyon ve yüksek faizle yaşamaya alışacağız,
    kiralık dairelerin borcu olmazsa, kira gelirinin 30% civarını devlet alıyor, bence kiralık dairenin borcunu bitirmek degil, makul bir miktarda tutmak lazım,
    bizim kredi 280.000€. 10 sene içinde 150-180bin arasına çekebilirsek,bundan sonra kendi kendine yeter. daire kirada ve yaklaşık 1000€ kira geliri var, 3% tilgung ile 10 senelik olursa 1335€ aylık ödeyecegiz.sondertilgunglarla beraber 10 sene sonunda inşallah 150-180bine çekeriz. kiralar böyle giderse 10 sene sonra 1500€ olur ve emlak fiyatları böyle giderse, daire fiyatıda artar. Oğlum 25 yaşında, iyi bir yatırım yaptı inşallah..
    Yüzde 30 herkese göre degil. Zu versteuerndes Einkommene bagli. Ama senin gelirin demekki baya varmis. Azami vergi oran 42%. Kendim iyi kazanirken bile 17-18% zor görüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)