Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum Hakkinda önemli Bilgi.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Denemedigim yol kalmadi maalesef,eski üyelik ismim satturko ile giris yapamadim,sanirim datenbank halen mail yollayamiyor ki sifremi unuttum i tikladigim halde iki gün oldu yeni mail sifresi gelmedi
    Öteki arkadaslar nasil eski üyelik isimleri ile tekrar kayit oldu veya yazabiliyor onu da anlamis degilim halen
    Eski üyelik ismi ile tekrar dan nasil giris yapiliyor anlatan olursa sevinirim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Suruba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    8
    2,118 mesaja 3,413 teşekkür aldı
    Alıntı elturcoberlin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemedigim yol kalmadi maalesef,eski üyelik ismim satturko ile giris yapamadim,sanirim datenbank halen mail yollayamiyor ki sifremi unuttum i tikladigim halde iki gün oldu yeni mail sifresi gelmedi
    Öteki arkadaslar nasil eski üyelik isimleri ile tekrar kayit oldu veya yazabiliyor onu da anlamis degilim halen
    Vielleicht warst du zu der Zeit (2018) nicht registriert. So war es wenigstens bei mir. Versuche dich mit deinem alten Nick neu zu registrieren.

4. 3 kişi Suruba üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Suruba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vielleicht warst du zu der Zeit (2018) nicht registriert. So war es wenigstens bei mir. Versuche dich mit deinem alten Nick neu zu registrieren.
    Wenn ich mich mit mein alte Nickregistieren möchte,gehts leider nicht,habe die meldung dass es diser benutzer schon da ist,ob ich mein Password vergessen habe
    und wenn ich ja klicke klappt auch nicht,habe schon paar mal probiert,sollte mail bekommen wegen neu pass aber hats leider auch nicht geklappt

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Alıntı elturcoberlin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

selam arkadaşın üyeliğinin dediğim tarihler den önce ise özel mesaj ile bana üye ismini ve kayıtlı olan email I yazarsan yardımcı olurum musait olduğum anda..

7. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)