Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2039 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay den Microsoft Office 2016 Lisansi almak

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    116 mesaja 155 teşekkür aldı
    Office Orjinal ms lisansli keylerde sorun cikmiyor . Ben de 3 key var orjinal hic sorun yok. Ama bu esd versiyonu ofice keyler de hep sorun oluyor silip yükledikten sonra. Bu sorun 1 sene gibi bir süre sonunda cikabiliyor keye göre degisiyor. Ben 4 key aldim 2 sene icinde bir cok arkadasa yardimci olmak icin.

3 ü click run diye tabir edilen microsoft office setupla direk aktivieren oluyordu , diger birtanesi de office iso dosyasi ile oluyordu ama artik hicbiri aktivierung olmuyor. 1 satici iso setup dosyasiyla aktivierung olan office icin yeniden teamviewer üzeri aktivierung yapmayi teklif etti kabul etmedim.

Uzun süreden sonra hic biri bir daha sildikten sonra aktivierung olmuyor artik. Ama pcyi silmediginiz sürece sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Zaten iso veya rar dosyasi linki ile satista olan office keylerde gelen mail de 7 gün icinde aktivierug yapin gibi uyarilari var bunlar daha sonra silince yeniden olmuyor genelde. ESD versiyon click run setupla da olan keyleri de daha sonra microsoft belli bir süre sonra devre disi birakiyor.

Windows keylerde sorun cikmadi daha.
    Konu mobi tarafından (23 Ekim 2018 Saat 20:05 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)