Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mediamarkta gitme. Direk Samsungun sayfasindan yap. Sana UPS için pul geliyor ve telefon polonyaya gidiyor. Orda tamir oluyor. Sonra sana posta ile yolluyorlar.
Biraz gec gördüm bu mesaji maalesef, Samsung'a da yazmistim fakat pek zaman kaybetmeden önce bitirmek istedim.. sonucta telefon bana en tez zamanda yine lazim olacak diye. Samsung bana aksama dogru cevap vermis ve ServicePartner'ya gönder diyor. Bir Formular göndermisler onu doldurup paketin icine koycakmissim.. Bense maalesef MediaMarkt'a verdim, ordan aldim diye. Adam sorunlarimi yazdi ve bana Abholschein verdi, Service'e gönderecegiz dedi.

Yeni Handy gelmesinin ihtimali sizce var mi? Bir tanidiginda Pixelfehler'si ( Display'de kücük bir yesil cizgi ) varmis fakat handyciden almis Telefonu. Onlarda göndermisler Service'e ama reparieren etmemisler, yenisini vermisler. Benimde Pixelfehler'si var, yani klavyem ve Internet uygulamasinin URL-Leiste'si Display'in icine yanmis. Handy'i durmadan kullanmis olsam tamam olabilir derdim ama okadar SIK kullanan bir kisi degilim.