Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2054 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2024 Ev Sahibi Almanya Oldu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Tipitip arkadasa alkol ve eglence konusunda hak veriyorum. daha bu yaz uefa stad'larda alkol üketimini onayladi serbest birakti. türkiye de hangi stat'ta alkol tüketimi var?

örnegin ruslar anltalya'y akin ediyor. nicin? sanki türkiyeyi svediklerinden mi? özel bag'larimi var bu ruslarin anlatya icin? sempatik mi buluyorlar türk erkegini? hayir. Adamlar 75.000 Rubele bir hafta pasa gibi all inclusive ye ic yat yasiyor. sinirsiz alkol, sabah 6 dan 10a kadar kahvalti, 10dan 12ye brunch, 12den 14e ögle yemegi, zaten deniz'de ve yüzme havuzunun dibine durmadan gözlemeler, griller, tavuklar, etler, sisler, dondurmalar, sinirsiz icecekler sonra aksam 20 den 23e kadar da aksam yemegi.. ohhh. daha ne olsun. zaten iceceklerin hepsi 6dan gece 12ye kadar full serbest. ülkemiz bu yüzden turiste güzel. yoksa kim ne yapsin türkiye yi?

yasak koyarsan, cok beklersin farkli aktiviteleri ülkende. ben sahsen hic bir siyasi görüse mensup degilim, fakat bircok kesimden haber okuyorum. ve tabii ki cok tanindik bir internet platformu var, daha euro 2024 secimine kadar deli gibi cirpindilar bizde lacak bizde olacak diye(örn.: alman taraftarlari rüsvet krizini haberlere yaydilar vs.). neyse secim oldu bitti iki üc bahane ürettiler(yok alman lobisi vs.), iki üc haksizliga getirdiler. bir iki gün sonrada zaten istemiyorduk ayagina vurdular

ah su siyaset.

Gesendet von meinem Honor Play

2. 4 kişi Mahmut40 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)