Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2058 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wohnungsumeldung Kontroll ediliyor mu ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    8 mesaja 20 teşekkür aldı

Wohnungsumeldung Kontroll ediliyor mu ?

Selamin Aleyküm Kardesler,

Simdi size bu durumu iyice aciklamaya calisiyim.

Annem 2015de hastalandi (gecici Felc gecirdi allah sükür gecti ama hasarlar kaldi..) ALG2 bekommen yapiyordu ben o ara Abiturumu yapiyodum kardesim de uniye gidiyordu

2016 da Kardesim Uniye gitmeye basladi Barfög aldi 450€ ve Arbeitsamt ALG2 parasini azaldi dediler ki Kardesiniz para aliyo o yardimci olabilir Haushalt icin. Bizde yaklasik 6 ay sora Kardesimi umelden ettik Grund olarak dediki Annem ve Babam o sene Bosandi gecinemedi ikisinlede Amcam gile tasindi (Yalan degil dogru bosandilar). Hic sorun cikmadi hemen ummelden yaptik Amcamin EIgentumswohnungu var ve Devleten para filan almiyor.

2018 de Frührente icin basvurduk Arbeitsamt bizi Arbeitamtin Doktoruna yolladi onlarda dedi Calisamaz hasarlar cok büyük böylece Frührenterin oldu benim ama anladima göre Frührente de Sozialamt ödüyo yanlisim varsa düzeltin abiler.

Yani 2018 01.02 dan beri Arbeitsam ile alakamiz yok benimde yok kardesiminde alakasi da yok.
    Simdi gecen hafta Yengem yazdi Arbeitsamdan iki adam gelmis benim Kardesimi sormular oda burda oturmuyo demis adamlar gitmis. Hic bi Belege yok Telnumarasida yok bende dedim bi size soruyum acaba dogru mu yalan mi.

Hayirli Günler
    Cytage
    Konu Cytage tarafından (24 Eylül 2018 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)