Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2078 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY bagaj gecikmesi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Webci.ve Birbey. Ben normalde.Gercekten Fanatik akpartiliyim. Oy kullanmak.icinde.200 km.yol gitmisim. Bütün secimlerde.. bu yaz gördümki. Belediyerde. Rand rüsvet.almis basini.gidiyor . Sayin taniidigin varsa. Her seyi.yapabiliyorsun 2001 yilindan.beri iktidarda. Ülkei.avrupa.standarlarina
    Getiremediler. Her yere kendi adamlarini.yerlestirdiler benim.3.4 ay önceki.burda siyaset.yapildi.siz yaptiniz.hep karsi ciktim.sizler.gercekten haklisiniz. Bu tayyib.de bos.bos.kousuyor.hep. icraat
    Yok ama cene. Var
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lafla peynir gemisi yurumuyor,sozunun eri olacaksin,mangirlari cebe atip millet ne nane yerse deyip keriz yerine koymayacaksin..
    Bu thy olsa bile..
    Cok defa yazdigim gibi turkun saglam bir isine daha dek gelemedim..
    Ise saygi yoksa o is bitmistir..
    Aynasi istir kisinin,sayet burda yazilanlar dogruysa aynasini da gorduk..
    Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

2. 3 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,678
    1,642 mesaja 3,361 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Webci.ve Birbey. Ben normalde.Gercekten Fanatik akpartiliyim. Oy kullanmak.icinde.200 km.yol gitmisim. Bütün secimlerde.. bu yaz gördümki. Belediyerde. Rand rüsvet.almis basini.gidiyor . Sayin taniidigin varsa. Her seyi.yapabiliyorsun 2001 yilindan.beri iktidarda. Ülkei.avrupa.standarlarina
    Getiremediler. Her yere kendi adamlarini.yerlestirdiler benim.3.4 ay önceki.burda siyaset.yapildi.siz yaptiniz.hep karsi ciktim.sizler.gercekten haklisiniz. Bu tayyib.de bos.bos.kousuyor.hep. icraat
    Yok ama cene. Var

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk
    @mustafa200222 arkadasim
    Gerci ben dusunce olarak ak partili gibi gorunsem de parti tutmuyorum..soz verip sozunu tutani,hakkiyla is yapani,yalan soylemeyeni, milleti kerizlemeyeni tutuyorum..
    Malesef ulkemizin civisi cikmis..
    Oy vermekte bir sorumluluk ve mesuliyettir..sen sadece oy vermiyor,oy verdigin kisilerin seni vekalet etmesini ve onlarin aldigi her kanundaki oylarini da onaylamis oluyorsun..bu sebeple 200 km giderek inanarak oy vermis olman seni bu gerceklerden uzaklastirmaz,sayet pismansan veya dizlerini dovuyorsan bunu hak etmis oluyorsun..
    Kufrediyorsan hakaret ediyorsan kendine etmis oluyorsun,yalniz bu hepimiz icin boyledir,yanlis anlama..cogu insanlar bunun farkina varmayip oy vermeyi birilerine ders terbiye cezalandirma olarak algiliyor..bizler belki eldeki malzemenin en iyisini kullandik,yarin daha kalitelisi cikar,onu aliriz,malesef gozunu sevdigimin memleketinde cikmiyor..
    Dunyadaki tum murekkepleri yalamis yutmus olsanda,profosör,alim olsanda ilim sahibi olup sahibini tanimassan hicbir kiymeti yok..
    Birgun gelir ,ey murekkep yalayip yutmus,bu sanati yaratan,hikmetleri gozunun onune seren,bu kadar sanati bosami yapti sanirsin? der...
    Diyecegim oki ulkemizdeki insanlar gercegine donup birbeyin yazdigi gibi sarlatanliktan vazgecip insan olmadikca,baslarina gelen yoneticilerde farkli olmayacaktir..
    Saygilar
    Konu webci tarafından (11 Eylül 2018 Saat 23:05 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)