Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2105 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sozialamt erstausstattung für möbel...

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    262 mesaja 544 teşekkür aldı

sozialamt erstausstattung für möbel...

selam arkadaslar,
    benim esim, yasadigimiz yerdeki mülteciler icin, ehrenamtlich yani gönüllü olarak calisiyordu. doktora götürüyor, gelen kagitlariyla ilgileniyor...vs.
    benimde tanidigim 3 cocuklu(15,11 ve 5 yasinda) Afgan bir aile var, Adam sag bacagimdan sakatlanmis, amerikan askerleri halka ates acmis, sag bacagina kursun gelmis. sonra afganistandan kacmislar, yürüyerek-tir-tekne-tren ile almanyaya gelmisler. cok iyi insanlar. iltica evinde kaliyorlar, 1 odada 5 kisi yasiyorlar, wc-banyo ortak, rezalet bir yer. 2 senedir ev ariyorlar,bütün belediyelere, WG'lere yazildilar ama mülteci ve 3 cocuk var diye kimse ev vermiyor.
    benim kiralik dairelerim var, bir kiracim cikiyor. bu Afgan aileye yardim etmek istiyorum. aileyi cok iyi taniyoruz,iyi insanlar, sozialamt istedigimiz kiranin hepsini vermiyor,780€ kaltmiete istedik, 740€ ödeyebilirlermis.mühim degil dedik,insanlik daha ölmedi. daire 3 oda,onlara yeter.
    sozialamt,aileye eve cikarken ev esyalari icin para verecek, ailenin hicbirseyi yok, sozialamt mietvertragla gelin müracaat edin, 3-4 haftadan kac para ev esyasi yardimi olacak bildirirz dedi.
    icinizde tecrübesi olan varmi, 5-11 ve 15 yaslarinda 3 cocuklu aileye sozialmt kac para esya parasi verir? verecekleri parayla komple ev dösenecek, mutfak-yatak odasi-cocuk odasi-oturma odasi.

2. 2 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)