Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haci hocada para cok. Allah dahada versin.
Evet hacıyım ama hoca değilim. Daha geçen ay açıköğretim imam hatip lisesinden mezun oldum çok şükür. Şimdi sırada Açıköğretim İlahiyat var.

Açıkça söylemek gerekirse tamamını çok uygun fiyata ayarladık.

İstanbul’da otel noktasında benim her zaman kaldığım Hilton otelinde rezervasyon yapmıştım (1550€ iki oda 6 kişi) ancak daha sonra @atsız77’nin tavsiyesi üzerine Airbnb’den ev kiraladım ve yarı fiyatından daha ucuza geldi.

Datça’da Villa kiraladım ancak gerçekten çok uygun fiyat oldu. Yani tatil bölgelerinde bir villa yedi gün 500 €’ya kanaatimce çok uygun bir fiyat.

Teos’a gelecek olursak. Ben buranın rezervasyonunu ve ödemesini Türkiye’de Euro’nun tam patlama yaptığı esnada yaptım aralık ayında. Bundan dolayı kur farkı ile bana inanılmaz ucuza geldi. Ödemeyi Türk Lirası ile yaptığım için ve tam o esnada Euro takriben 22 tl olduğundan dolayı müthiş bir fiyat çıktı ortaya.

Aslında arabayla gidecektim ancak daha sonra Türk hava yollarından çok uygun fiyata altı kişiye uçak bileti bulunca fikir değiştirdim ve uçakla gitmeye karar verdim. İstanbul’da çizgiden de Mercedes Vito kiraladım.