Yaw ben ne bileyim, secim öncesi hep öyle diyolar, sonra degisen hic bir sey olmuyor ama olsun öyle düsünmek lazim, kaldi ki zaten öyle de olacaktir cünkü Türkiye´de muhalefet diye bir sey yok artik, hepsi birlikte calisiyorlar.
Oy hakkim olsaydi kesin bunlara verirdim, baska oy verecek parti yok cünkü.
Ustam, seçim daha biteli bir kaç hafta oldu. Herhalde öyle birşey olsaydı, şimdi olurdu.

Bunlar laf. Ekonomik olarak çok kötü durumdayız. Kriz çıktı çıkacak. Birisi bir çıksa yeter artık dese, anından zincirleme iflas başlar. Şu anda herkes elindeki TL çıkarıp Euro ve Dolar alıyor. İzine giden gurbetcilerimiz bile fazla para bozdurmuyor. Lazım olduğu kadar bozduruyor. Çünkü fazla bozarsa bir gecede zarar ediyor.

Bilmiyorum demişsin. Demekki yukardaki yazdıklarımı tam anlayamamışsın. Hepsi hemen hemen çıkıyor. Sana söyle anlatayım. Cüzdanını aç. Içindeki para neyse, gücün odur. Devletde öyle. Seçim olunca gökten para yağmıyor cüzdanına. Seçim olunca belki biraz fazla harcarsın o kadar. Ama 5,30'dan Doları 1 TL indirmek için petrol kuyusu bulacaksın ve 4 - 5 yıl geçmesi lazım.