Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2153 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir cok arkadaslardan duyuyorum , cocuklarin dersleri iyiken aniden kötülenmis ,dislaniyor ve okuldan uzaklastirilma karari aliniyor nedenmi: RTE destekledigni söyleyerek, derslerinde resmen RTE diktator buna benzer seyler olarak dersler görüyorlarmis.
    bende sahitim , türksen polis dahi ilgilenmiyor seninle.
    Birde öbür acidan düsünelim. Biz bu insanlari niye kendimize gicik ettik?

7-10 yasindaki cocugun okulda sabah aksam Erdogan konusursa, ögretmende bunu konu yapar. Ebeveyn olarak Erdogan'i yada baska bir parti liderini sevebilirsiniz. Bunda sorun yok. Ama cocugunuza niye bu yasata daha siysete bulastiriyorsunuz?

Okul cocuklarin siyaset konusacagi bir yer degildir. Okullar tarafsiz olmasi gerekir. Okulda siyasetin yeri yok. Cocuklarin uzaklastirilmasi gayet normal ve isabetli bir karar.

Aranizdaki en fanatik Erdogan veya baska partici bile cocugu okulda siyaset konustugu zaman cocugunuz ile bunun dogru olmadigini konusmaniz lazim.

Bizimkinler ne yapyor? Dün TRT'yi actim, Berlin, Köln ve Brüksel'deki gurbeticilerimiz gösteriyorlar. Adam 5-10 yasindaki cocugunu almis, sokakta Erdogan zaferi kutluyor? Bu kötü bir anne baba. Niye kötü, cünkü cocuk siyasetin ne oldugunu bilmiyor. Cocugun 16-17 yasina varirda, yavas yavas siyaseti anlar, sende dikkatli bir sekilde onu siyasi kutlamara götürürsün.

Ben dahada ileri gidiyorum, aslinda Jugendamt bu anneleri babalari uyarmali ve uymadiklari zaman geregini yapmali.

Kimse yine yaygara koparmasin burada. Konu sirf Erdogan degil. Ince'yi seven icinde, baska partiyi seven icinde gecerli.

Arkadaslar, konu burada Erdogan degil. Özellikle Erdogan severler dikkatli okuyun yazdiklarimi. Burdaki laflar sirf AK Partililere degil. Tüm parti secmenlerine. Aklinizi kullanin. Erdogan, Ince veya baskasi babaniz degil. Bir eldir. Burda Almanya'da cocugunuza particilik yaptirarar onlarin istikbali ile oynuyorsunuz. Yarin meslek yerleri bulamayacaklar, is bulamayacaklar. Ozaman size Erdogan, Ince veya baskasi ekmek veya is vermeyecek. Size kimse parti liderinizi sevmeyin demiyor. Icinizden sevin, yine desteginizi verin. Ama cocuklarinizi siyasete bulastirmayin.

Uyanik olun, cocuklarinizi siyaset icin harcamayin. Siz Erdogan'imi daha cok seviyorsunuz yoksa cocugunuzumu? Siz Ince'yi mi daha cok seviyorsunuz, yoksa cocugunuzmu? Cocugunuz demi? Ozaman cocugunuza niye kötülük ediyorsunuz? Erdogan ve Ince cocuklarini siyasete sokuyormu? Sokmuyor. Salak mi soksunlar. Peki siz niye kralcidan daha kralcisiniz?
    Konu Birbey 3.0 tarafından (25 Haziran 2018 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

2. 5 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)