Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2155 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı hasanh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vatana millete hayirli olsun polemik yarakmak icin falan yazmiyorum ama dunyanin en pahali pasaportu bizde demekte ne oluyor? devletime katkim olsun diye dusunun!!
    bu arada belirteyim partim yoktur.
    Iste sorunda orda. Katki olsa, tamam diyecegim. Biz hep vatanimizi icin verelim. Ama siyasetciler savursun. Kasim 2019'daydi normalinde demi secim. Bir kisinin keyfi icin öne cekildi. Su giden milyonlarca TL yazik degilmi? Ne geregi vardi durup dururken bu israfa? 16 senedir tek basina iktidar vardi. Olmasina ragmen 14 kere sandiga gitmisiz. Yani ortalama 1,5 seneye birsey oyluyoruz. Ister secim olsun, ister refarandum olsun, ister baska birsey. Bu israfa niye milletin vergisi gitsin? Ben pasaport harcini gerekirse 200 Euroda veririm. Ama israf etme o parayi.

Hic sen secimde bir Türkiye'de dek geldinmi? Ben Haziran 2015 secimlerinde dek geldim. O gördügüm israf ve müsrüf beni deli etti beni. Her parti bir otobüs kiralamis ve aksama kadar salak salak müzik cala cala sokakda geziyor. Bu partilerin hepsi hazineden yardim aliyor. Yani bosuna yakilan o mazot, senin benim pasaport harcim. Hadi diyelim CHP yeterince müslüman degil ve bunlara dikkat etmiyor. Ya Ak Parti agzindan beslemeyi düsürmüyor. Yani müslümanim diyor. Güzel biz müslümanliga karsi degiliz. Ama müslümanlikta israfa yer varmi? Sen Ak Parti olarak, bir müslüman parti olarak, örnek olsan ya. Niye aksama kadar bagira bagira para tüketiyorsun?

Onuda gectim, secim zamani kul hakkina giriyorlar. Hastane önü demiyorlar, öyle saati demiyorlar, hasta vardiri demiyorlar, isten gece gelmis yatanlar vardir demiyorlar. Insanlari partilerimiz niye rahatsiz ediyor? Bu hakki nerden aliyorlar? Bu kul hakki degilmi?

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)