Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gentlement kardesim. Bu ditib den biz biktik artık eğer dresden şehrine cami açma imkanı varsa rica ediyorum gelip bir cami açın milli görüş olarak . Bu diyanetin hocaları hep sorunlu ya kardesim. Hadi biri sorunlu hepsimi sorunlu olur. Biri geldi Hamza hoca Türk kürt dedi kendi pkk liymis milleti bir birine düşürdü gitti. Diğeri adnan mor hoca geldi milletin 40 ile 60 bin eurosunu dolandırıp gitti. Bu hocanın başka bir camide de olayları olmuş berlin ateşe si bildiği halde biz cemaati uyarmadi. Veya bu adam sorunlu ise neden tekrardan avrupaya gönderiyor sunuz. Veya neden görevden almiyorsunuz. Şimdi yeni Karadenizli hoca geldi adam bize 3 aylığına gelmiş normalde. Bu hoca ateşenin.arkadasinin ogluymus. O yuzden 5 yıl burda kalacakmis. Çocuklara ders felan verdiği yok camiyi dünya kadar masraf a soktu. Cami evinde ne varsa hepsini attirtti cöpe bütün herseyi cami ye ödeditiyor bunu görencemaat bir daha camiye aydat verir mi vermez tabiki yeniden bir oda daha cikartti. Başka yerdende ev tutmadı pahali evler diye. Cami baskanida 250 Euro kira ödeyecek sin demiş yok ben ödemem demis. Bunun interneti içinde eletrik içinde kalorifer hersey içinde adam 250 Euro ödemiyor. Câmi başkanı demiş alın bu hocayı. Ateşeye. Demiş ateşe size birdaha hoca göndermeyiz demis. Nerden verdik bu Dresden cami sini bu tidip midir veya bu Arkadaş yazmış T.I.D.I.B nedir .Bu gelenlerin hepsimi sorunlu olur. İçlerinde allah rızasıni gözeteni .görmedim. Bu saydığım hocaların içinde . FATİH KARDESIM.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
Kardeş size yakın başka mescid yokmu oralarda.