Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2182 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suriyeliler bayram izni için memleketlerine gezmeye gitmeye başladılar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    Arkadaslar her düsünceye saygi duyuyorum fakat cogumuz düsüncesizce göbekten salliyoruz biraz usa nin ortadogu projesini arastirip degerlendirenleriniz olduysa meselenin boyutlarini dahada acik anlamaya imkan vardir böyle 3-5 milyon gelsin okadar bukadar gitsin gereksiz hic yerinde olmayan yorumlardir.

Bölgede sözde islami terör örgütü bir güruh yaratildi kelle ucuran dehset sacan, bu sayede yerel halkin yerini yurdunu terk etmesi saglandi onlardan bosalan yerlere kimleri yerlestirmeye calisiyorlar ve ortadogu projesi tamamlandiginda o yerlerin israile devredilecegini düsündügümüzde 1 suriyelinin bile savas bitiminde güvenlik saglandiginda Türkiye de kalmamasi yerlerine yurtlarina yeniden yerlestirilmesi olmalidir bizim politikamiz.

Bunun disinda yapilacak her türden haraketler önce usa daha sonra israile hizmet anlamina gelir. Konu kapansin diyen arkadaslar sizin düsüncenizede saygi duyuyorum sizdende asiriya kacmadiktan sonra farkli düsüncelere tahammül etme saygili olmanizi bekliyorum. Bu konu bizim ülkemizin geleceginide cok yakindan ilgilendiriyor unutmayin so iki ayak iran ve Türkiye dir ne kadar farkli düsünceye sahip olursak olalim disariya karsi birlik beraberlik sarttir bu günlerde.

2. 3 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)