Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2183 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    53 mesaja 87 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel kardesim, bu konuda haksizsin!

Üretim üretim diyorsun ancak 16 yilda basarabileceklerin sinirli! Öncelikle insanlarimizin zihniyetinin degismesi gerekiyor, ki bu hicde kolay degil! Neden cünkü insanlarimiz islamiyetten uzaklastikca haramzadelikte, sahtekarlikta sinir tanimaz hale gelmis!

Yerli üretim´e gelecek olursak... Temel bey gibi sende yaniliyorsun! Misal, o gün televizyonda SIHA´lar noktasinda tamamen disa bagimliyiz derken kendi partisinden telefon geliyor ve aslinda %98 yerli oldugunu daha yeni ögreniyor kaldiki bu adam bir CUMHURBASKANI adayi !!!

bu tür sacmaliklarin hükümet ile alakasi olmadigini bilecek kadar deneyimlisin diye düsünüyorum! Klavye basindaki artislerin sosyal medyaya sunduklari resimleri ciddiye almamak gerekiyor!

ALTAY tanki projesinin 3-4 yil sekteye ugramasinin tek sorumlusu KOC AILESI dolayisi ile ALI KOC´dur... BATI´dan aldiklari emirler ile Proje´ye her türlü suikasti yaptilar! Sonucta cok iyi bir karar ile Proje KOC AILESINDEN alindi...

Yerli otomobil keza ayni! Malesef ülkemizdeki dev sirketler tamamen batili ülkelerin kölesi hale gelmisler! Tabiki onlar icinde kolay degil, sonuc itibari ile onlari o pozisyona getirenler onlar...

Merhaba konuya dahil olmak istemiyorum, okurken gördüm aciklama ihtiyaci duydum,

Altay Tanki projesini baslangicindan beri takip ederim, konuya kisaca aciklik getireyim.

Savunma sanayi müstesarligi altay tankinin, Güney Kore Rotem-Hyundai firmasinin K2 tanki üzerinden gelistirme-Türkiye sartlarina göre uyum projesini Otokar firmasina konusunda uzman olan Türkiye´de 1-2 firmadan teki oldugu icin direk olarak ihalesiz vermistir, Otokar firmasi sartnamede yazan isterleri zamaninda eksiksiz ve Silahli kuvvetleri - Savunma sanayi müstesarligi uzmanlari - tam memnuniyetinde teslim etmistir.
    Proje sadece tankin gelistirme projesi oldugundan Otokar firmasi tanki seri üretim olacak sekilde teslim ettiginde proje tamamlanmistir, ortada Koc ailesinin-Otokar firmasinin elinden alinmis birsey yoktur.

Tankin seri üretim ihalesi ayri bir ihale olup, proje seri üretimi gectigimiz aylarda iceri daha aciklanmayan ihale ile Bmc firmasina verilmistir.
    Ayrica Otokar firmasi yüzde yüz Türk sermayeli bir firma olup, Profesyonellik-Arge-innovasyon olarak Türkiye ve Dünyadaki sayili sirketlerden biridir,
    Türk savunma sanayine katkilari hic ama kücümsenmeyecek kadar büyüktür.

Lütfen konunun gazina gelipte bilmedigimiz konularda ona buna sallamayalim..

2. 3 kişi metzeman üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)